Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, melyik a kedvenc...

Csajok, melyik a kedvenc márkás parfümjeitek?

Figyelt kérdés
Pink sugar és hasonlók, köszi nem érdekel!
2012. okt. 30. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Nina Ricci "Nina". 12 ezer ft a 30 ml, de szerintem megéri. E mellett még Chanel Madmoiselle.:]
2012. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Guess Seductive, Miss Dior, Burberry Brit. Nem tudom, mennyire számít neked márkásnak az Avon, de annál meg a Far Away és a Little Black Dress.
2012. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nyáron Escada-Sunset heatet használtam.

Ősszel, télen eddig nem használtam, mert nem találtam meg azt, ami igazán illik hozzám.

De nemrég végre ráleltem:) Gucci - Flora by Gucci glamorous magnolia. Iiiiimádom:)

Elvileg tavaszi illat, de nekem vhogy télre passzol:D

2012. okt. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én eddig imádtam a Paco Rabanne illatokat, de most Elie Saab Le Parfum a kedvenc.:)
2012. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
calvin klein::)
2012. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha az Avon is márkásnak számít, akkor a Far Away-re és az Outspoken-re szavazok. Igazán drága parfümöt még nem volt lehetőségem megvenni, de a drogériában elég sokat kipróbáltam, nekem a Lady Gaga parfüm nagyon bejött. Nagy álmom pedig a Coco Mademoiselle parfüm a Chanel-től.
2012. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lancome- Trésor in love

Prada- Candy

Egyszer meg szeretném szagolni a Paco Rabanne- Lady million-t, mert sok jót olvastam már róla.

2012. okt. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lancome: a klasszikus Trésor, gyönyörű, elegáns, igazi érett nő illat, 30-at betöltve ilyenem is lesz

DKNY: Women (bár az új verziónak sokkal gyengébb az illata, most a régire vadászom)

Tommy Hilfiger: Tommy Girl -"lánykorom" illata, de a mai napig imádom

Guerlain: Champs Elysées -ez azért, mert Anyukám illata)

Gucci: Envy Me - olyan kis nőcis, pimasz, de mégis kedves illat


Amit nagyon szeretnék birtokolni: Givency: Hot Couture és szeretnék egy igazi "vintage" illatot is: Dior: Diorissimo (1956-os illat, csodaszép)


26 L

2012. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat:)


Mostmár nagyon kìváncsi vagyok az Envy me illatára.


Utalsó: én is nagy szerelmese vagyok a Hot Couture-nek:)

2012. okt. 31. 19:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nem lesz egyszerű dolgot a teszteléssel, ugyanis már nem gyártják az Envy Me-t. Csak kis parfümériákban meg webáruházakban van már csak, ott meg nem engednek/nem tudsz szagolni. Kérdezd körbe az ismerőseidet, kinek van és engedélyez-e egy tesztelést.
2012. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!