Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik internetes parfüméria...

Melyik internetes parfüméria megbízható és melyik nem?

Figyelt kérdés
Douglas-ben 23e a kinézett parfüm. Legtöbb webshopban 13-18e. Viszont van, amelyikről azt írták utánzatot árul. Azt kapok 1500-ért is, úgyhogy nem szeretnék olyat kézhez kapni. köszönöm a segítséget.
2012. nov. 5. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én parfümcentertől már rendeltem kétszer is, és teljesen meg voltam velük elégedve. Minden rendben volt. A többit nem ismerem.
2012. nov. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azon kívül a Parfumeden.hu is nagyon megbízható. Mielőtt rendeltem tőlük, nagyon utána néztem, és nem láttam rossz véleményt a parfümjeikről, ritka az ilyen. Az áraik is elfogadhatók. Még a parfumoutlet.hu, ahonnan nem kaptam rosszat soha.
2012. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!