Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen elektromos borotvát/és...

Milyen elektromos borotvát/és vagy testszőrnyírót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Arcra van egy elektromos borotvám (Braun), amivel kínszenvedés minden reggel, annyira nehezen szedi le a szőrt. Gondoltam rá, hogy éleztetni kéne valahol, de mivel sosem volt az igazi, inkább vennék egy jobbat, meghízhatóbbat. A kérdésem tehát az lenne, hogy milyen márkát (és lehetőleg modellt) ajánlotok? Bőrgyógyász szerint csak elektromos jöhet szóba, mivel az arcomon sajnos van pár szemölcs, amiket sima pengével megsértenék.


Testszőrnyíró a testem többi részére kéne (kivéve talán hónalj, azt egyelőre pengés borotvával is jól meg tudom oldani), mert nagyon szőrös vagyok mindenhol, és hát egyáltalán nem esztétikus látvány. Gyantázni/borotválni meg kínszenvedés lenne, ezért gondoltam testszőrnyíróra. Azt olvastam, hogy a Philips és a Remington a nyerő, de kérnék egy kis megerősítést, illetve pontos modellt, ha lehet. Ja és azt is nagyon megköszönném, ha esetleg Pesten tudnátok ajánlani egy boltot (akár a plázák is szóba jöhetnek), ahol be tudnám ezeket szerezni


Előre is köszönöm!



2012. nov. 6. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Valóban jó a Philips és Remington,korábban egy Philipsem volt,de kést és aksit is cserélni kellett volna és azt már nem éri meg,így újat vettem.Az új az Remington,de talán még jobb mint a Philips. A Média Marktban láttam mindkettőt,igaz nyáron és hát mivel ez szezonális cucc nem biztos,hogy most is van.Philipset a Tescoba is láttam.
2012. nov. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!