Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Epilfree tartós szőrtelenítést próbálta valaki? Vélemények?

Azért nem kell kommentálni, hogy leírd: ez is hülyeség. Ha kérhetném, az írjon, aki próbálta. Köszönöm

2012. nov. 9. 09:36  Privát üzenet  

A válaszok
szia. látom elég régi a kérdés, és válasz sem jött. de megszeretném kérdezni, hogy azóta kipróbáltad?

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2013. jún. 24. 12:37 Privát üzenet
Én ma próbáltam először, majd írok tapasztalatokat :D

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2013. júl. 2. 16:26 Privát üzenet

Na én vagyok megint, a nyári első kezelés után abbahagytam, mert nem tudtam megvárni hogy kinőjön, de most november közepén elkezdtem újra az államon és karomon.

Nekem nagyon erős a szőröm sajnos mindenhol, de már az első kezelés után látványosan gyengébben nőtt vissza a karomon a szőr, az államon ugyan nem láttam túl sok változást, de míg az első alkalommal kb 5x kellett átmenni a területen és csipeszelni, hogy lejöjjön , most szinte elsőre lejött mind és voltak szálak amik kifakultak teljesen illetve a tövüknél kezdtek, szóval én nagyon reménykedem és a kozmetikusom rendes, nem akar átvágni, csak hogy jól lehúzzon és ő dolgozik a legolcsóbban az országban azt állíthatom és mondta, hogy nagyon pozitív eredményeket tapasztalt magán és a vendégein is. Pl egy férfi a mellkasát csináltatta, 8x volt nála és szinte teljesen kikopott, a maradék meg annyira gyenge hogy már nem is jár hozzá, magának meg intim területen 5x csinálta és 10 szál nőtt vissza és már vagy fél éve nem is kezelte a területet...

# 3/5Időpont 2013. dec. 5. 10:45 Privát üzenet

Ja és még hozzá tenném, régen voltam piszok drága villanófényes szőrtelenítésen, ami alkalmanként bolt vagy 50 ezer ft(Bársony klinika) és szart sem ért és el is ment a kedven örökre az ilyesmitől, itt meg 10 kezelés kerül fele ennyibe kb és tényleg működik.

Azért vágtam bele, mert gondoltam ha mégse jön össze vesztek pár ezret, na bumm.

# 4/5Időpont 2013. dec. 5. 10:54 Privát üzenet

Sajnos mégse jött össze, kb fél évig lassabban nőtt a szőr, de utána maradt minden a régi :(

Ne dobjatok ki erre pénzt!

# 5/5Időpont 2015. szept. 24. 19:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vélemények mindkettőnkről?
Végtelen szőrtelenítést többször meg kell csinálni?
Hol végeznek Szabolcsban végleges szőrtelenítést? Vélemények, tapasztalatok?
Fogszabályzó? Vélemények? Mennyibe kerülne?
16 évesen megcsinálják-e a villanófényes szőrtelenítést, és ha igen Nógrád megyében hol? Mik a vélemények erről az új tervemről? Van valakinek esetleg tapasztalata? 16/f
Egyszer szeretnék csak alkalmazni lézeres (vagy a másik) végleges szőrtelenítést, hogy csak megritkuljon a szőröm. Vélemények?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!