Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Epilfree tartós szőrtelenítést...

Epilfree tartós szőrtelenítést próbálta valaki? Vélemények?

Figyelt kérdés
Azért nem kell kommentálni, hogy leírd: ez is hülyeség. Ha kérhetném, az írjon, aki próbálta. Köszönöm

2012. nov. 9. 09:36
 1/5 anonim válasza:
szia. látom elég régi a kérdés, és válasz sem jött. de megszeretném kérdezni, hogy azóta kipróbáltad?
2013. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én ma próbáltam először, majd írok tapasztalatokat :D
2013. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Na én vagyok megint, a nyári első kezelés után abbahagytam, mert nem tudtam megvárni hogy kinőjön, de most november közepén elkezdtem újra az államon és karomon.

Nekem nagyon erős a szőröm sajnos mindenhol, de már az első kezelés után látványosan gyengébben nőtt vissza a karomon a szőr, az államon ugyan nem láttam túl sok változást, de míg az első alkalommal kb 5x kellett átmenni a területen és csipeszelni, hogy lejöjjön , most szinte elsőre lejött mind és voltak szálak amik kifakultak teljesen illetve a tövüknél kezdtek, szóval én nagyon reménykedem és a kozmetikusom rendes, nem akar átvágni, csak hogy jól lehúzzon és ő dolgozik a legolcsóbban az országban azt állíthatom és mondta, hogy nagyon pozitív eredményeket tapasztalt magán és a vendégein is. Pl egy férfi a mellkasát csináltatta, 8x volt nála és szinte teljesen kikopott, a maradék meg annyira gyenge hogy már nem is jár hozzá, magának meg intim területen 5x csinálta és 10 szál nőtt vissza és már vagy fél éve nem is kezelte a területet...

2013. dec. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ja és még hozzá tenném, régen voltam piszok drága villanófényes szőrtelenítésen, ami alkalmanként bolt vagy 50 ezer ft(Bársony klinika) és szart sem ért és el is ment a kedven örökre az ilyesmitől, itt meg 10 kezelés kerül fele ennyibe kb és tényleg működik.

Azért vágtam bele, mert gondoltam ha mégse jön össze vesztek pár ezret, na bumm.

2013. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sajnos mégse jött össze, kb fél évig lassabban nőtt a szőr, de utána maradt minden a régi :(

Ne dobjatok ki erre pénzt!

2015. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!