Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Katalin...

Mi a véleményed Katalin hercegnőről? Számomra ő az etalon.

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 9. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
gyönyörű *-*
2012. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban szép, de láttam már szebbet is. :) De egy rossz szavam nincs rá egyébként.
2012. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
gyönyörű, imádom a letisztult stílusát. Emberileg nem tudhatjuk milyen, de azt igen, hogy nincs elszállva magától.
2012. nov. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon szép nő, de azért nem etalon, szerintem. Picit talán unalmas is az öltözködése, mert bár nagyon elegáns, de sosem vesz fel semmi váratlant, kicsit bevállalósabbat. Talán ez a csillogó ruha volt, amit picit vagányabbnak gondolok, és gyönyörű is volt benne. [link] Az is tény, hogy nagyon vékony, és picit felszedhetne magára, de ezzel együtt rengeteg nő örülne annak, ha ilyen csinos, elegáns hölgy lehetne.
2012. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

hát már anniy minden hülyeséget lecikkezbek róla, hogy már kezd nagyon unalmas lenni számomra ez a királyi család téma...


na mindegy. ennek ellenére szerintem baromi unalmas az öltözködése. oké, tudom hogy ez illik a hercegnőkhőz, de nekem nem tetszik. az alakja pedig lehet hogy vékony, de fiús. az arca sem csúnya, de szerintem nem is szép. nálam ő egy tök átlagos nő.

2012. nov. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

kb semmit nem tudsz róla. mitől etalon? hogy jól néz ki? mindenki klasszisokkal jobban nézne ki, ha ennyi pénze lenne. Hogy szép? az meg azért lássuk be, többnyire genetika.

hogy kedvesnek tűnik? persze, hogy annak tűnik, annak kell lennie. aztán ki tudja, hogy amúgy milyen?


válassz olyan etalont, akit ismersz. Bár gondolom, ha kinősz a kamaszkorból, majd olyat választasz.

2012. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szép, méltóságteljes, látszik, hogy hercegnő, teljesen olyan a kiállása. Persze más kérdés, hogy milyen a jelleme, de képek alapján nem tűnik hárpiának.

Viszont a gyönyörűségnek beállított testvére, Pippa szerintem olyan rút, mint egy boszorkány.

2012. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szép, de igazából nem vagyok nagy rajongója a brit királyi családnak, Katalinból meg aztán végképp elegem van a sok cikkezés miatt, ami róla megy. Persze, felkapott, szép, jó a stílusa, viszont etalonnak nem mondanám. A személyiségét meg végképp nem ismerjük. Ha már hercegnő (Katalin egyébként is csak hercegné), akkor nekem Viktória hercegnő a kedvencem. Lehet nem olyan szép arcú, mint mondjuk Katalin, viszont nekem sokkal szimpatikusabb.
2012. nov. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tseppkoe válasza:
54%
Egyébként hercegnÉ...
2021. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem nagyon szimpatikus és nagyon szeretem. Szerintem azért nem kell bele kötni, hogy véletlen hercegné helyett hercegnőt írt. Mert Diannáról is mindig úgy beszélnek hercegnő. Pedig ő is csak hercegné volt..
2023. aug. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!