Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen oldalon lehet boszorkán...

Milyen oldalon lehet boszorkányfőzetekről és mindenféle szépségkutyulékokról olvasni?

Figyelt kérdés

Hallotam ilyen iskoláról is, hogy boszorkánnyá avatják az embert és megtanul mindent gyógyfüvekről meg tenyérjóslásról, és hasonlókról...a neten van ilyen oldal hogy mindenféle gyógytea meg bájital meg gyógyfű meg jóslás meg hasonló témakörökben lehet olvasni?


Azért ide írom, mert a szépség divat témakörben szerintem több a válaszolni tudó ember mint az internet témakörben...


2009. aug. 13. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nézelődj pl. ezeken:


[link]

[link]


Én, személy szerint nem nagyon bízok meg bennük - úgy vélem, aki tényleg birtokában van a tudásnak, az nem a neten hírdeti magát - de ettől függetlenül érdemes megnézni az oldalakat.

2009. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!