Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek h néz ki az...

Csajok! Nektek h néz ki az általatok legszebbnek vélt bugyitok?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Elöl sárga, hátul barna, középen piros.
2012. nov. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
előző, ez nagy volt :)
2012. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én randibugyim fekete csipkés francia :D Az a kedvencem.
2012. nov. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Világoskék selyem, elöl átlátszó virágmintás betéttel és sárga csipkével.
2012. nov. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Nekem csak "legszebb" bugyijaim vannak, nincsenek sima pamut, egyszerű, minta nélkülik. De talán az egyik kedvencem az egyik tangám, ami szürke selyemből van, a pántjai pedig fekete csipkék, és két fekete selyem masni van rajta elől, egy pedig hátul. De az összes bugyim selyem és csipke szinte. Vannak tangák meg francia bugyik. Nem szeretem a snassz fehérneműket.
2012. nov. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Grat 5-ös, végre egy igényes lány. Én is csak selyemben járok, ámbár a tanga nekem kényelmetlen.
2012. nov. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy fekete, csipkés, alul nyitott (tudjátok, "ott"- akár le sem kell venni sex közben :D) tanga.
2012. nov. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem vannak csipke bugyijaim, van amelyik piros, és fekete fűző van elöl, tanga, van olyan ami áttetsző, zöldes árnyalatú, és csilogó virágminták vannak benne, van farmerhatású, van ami fekete és tök csipkés, van fehér csipkés tanga, van ami melltartóhoz van, mintha az egész hímzéses lenne, fekete és a szegélye fehéres szürkés, és virágminták vannak rajta, kicsit áttetszős a bugyi, a hátulján fekete elegáns masni van, a melltaója push-up, van amin gombok vannak elöl, meg a melltartóján is, fehér alapon fekete csipke szegély a varrásnál, és van olyan ami

franciabugyi, van ami sort de bugyinak használom és glitterek vannak rajta, van bugyim ami nem francia és nem tanga, jó sportos, pamut, és fodros kicsit a széle, kellemes világoskék színe van, és virágmintás, van kockás is, van ami átmenet a hagyományos bugyi és a tanga közt, van hagyományos, de kicsit nagyobb ak ivágása, szal nem nagy méretű, csak sportos, és sötét szürke pirosas szegéllyel, olyan jó gumis, puha, és hello kitty van rajta, van ami fekete, lilás rózsaszínes szegéllyel, olyan fodros gumis a széle kicsit, és apró hk minták vannak rajta, van ami ugyanúgy fekete alap pink szegély, és szarvas van az elején, írtó jól néz ki, és kényelmes, van szexi tanga, ami fekete és hátul lánc van rajta, van két oldalt köves is, meg hátul egy nagy kő tartja össze és be van fűzve karabiner szerűen

de énj obban szeretem az egyszerűbb, kényelmesebb, sportosabb bugyikat, jobban is állnak, meg ugyanolyan szexisek rajtam, pl egy rövid toppal, vagy testhez simuló atlétával vagy poloval tökéletes.

a csipke meg a műszál engem zavar, irritál és befülled alatta a bőröm. van combfixem is, harisnyakötős szoknyám meg extrém fehérnemű szettjeim, de azok annyira nem tetszenek, és nem is kényelmesek, pl és nylon harisnyát vagy egyáltalán harisnyát nem is szeretek hordani, pedig van, inkább hordok franciabugyit, sportos bugyit, szexi fűzőt, combig érő zoknit, sortot, vagy fehérneműnek való mini szoknyát :) hátul kivágott nyakba akaszthatós hálóinget, ruhákban is a nem nagyk ivágású, nem túl rövid vagy áttetsző ruhákat kedvelem, hanem ami passzos, testhezálló, karcsúsított, szűkített szabású, sportos vagy elegáns, pl a kosztümök, lehet hosszabb szoknya, lehet szövetnadrág, harang alakú szoknya, blézerrel, vagy kis blúzzal, vagy magasabb szárú de nem túl magas sarkú csizma passzosabb térdnadrággal, vagy hosszú zokni lábszármelegítővel, félcipővel és rövidebb nadrággal, cicanadrág rövid nacival, és úgy rá egy hosszabb csípőig leérő testhezálló felső, meg bírom hogy enyhén rövid kabát

gumis aljjal, és az alatta lévő ruha hosszabb, kilátszik a kabátka alól és rásimul a popsira

a szövetkabát ami kicsit hosszabb, nagyon jól áll magas hosszú derekú hosszú combú csajokon, főleg ha karcsúsított, vagy derékban kötős.

Bár a sztreccsnacik sem a kedvenceim, de így együtt jól néznek ki. Inkábbk ényelmi szempontok miatt maradok a nem túl csípő fazonú, kicsit testhezálló garmernél vagy bálsony nadrágnál, trapéznál vagy csőnacinál. bakanccsal, sport vagy igényes tornacipővel.

vannak olyan szoknyáim is amihez tök jól mutat a tornacipő pl a sportosabb farmerszoknyához vagy a rövid terepszínű szoknyámhoz.

Nyáron imádom hozzá az izomtrikókat, főleg melltartó nélkül, mert a szilikonpántokat utálom, szeretem ha szép szabadon vannak a lapockáim, már csak azért is, mert úgyk ényelmesebb, esztétikusabb ilyen ruhánál, és még a tetkóm is látszik.

az olyan felsők pedig mégjobbak, amihez nem kell melltartó a mell része kicsit szivacsos, de az is csak azért kell hogy a vékony és fehér ruhán keresztül ne látszódjon át a mellbimbó formája :) tartás szempontjából meg nem is kell melltartó, mert nem túl nagyok a melleim, és nem lógnak

szalk inek mi áll jól és mi a kényelmes :)

inkább elegánsabb, sportosabb és visszafogottabb, egyszerűbb, szolidabb ruhákat hordok szívesen, melyek kiemelik az alakom előnyösségét, és amik színben és fazonban is passzolnak hozzám, valamint a lelkivilágomhoz.

Az időjárás és az alkalom pedig nem utolsó szempont :)

A párom imádja azokat a topokat fehérneműként, amik fekete, bordó vagy sötét lila színűek, pamutból vannak, vagy valami kényelmes anyagból, kicsit hosszabbak (top, franciabugyi, babydoll) gombok vagy masnik vannak rajta,

lehet mell alatt gumis, mellbe lehet szivacsos, jó tartású, hátul kivágott vagy fűzős, nyakpántos,

anyaga lehet szövetszerű, mintája csíkos, egyszínű, hímzett, bugyiban akár kockás vagy állatfigurás :)


utálja a bőrt, latexet, a rikitó piros cspkés dolgokat, a leopárd és egyéb állatmintás cuccokat, a szőrös bundás holmikat, és egyáltalán nem harisnyakötő, tűsarkú vagy tanga párti


pl nekem ilyenem van, de ezt én sem szeretem annyira meg ő sem, ezért átalakítom :) a kötős nyakát összevarrom, és szivacsos tartást rakok a mellébe,


[link]


[link]


ezeket viszont szereti :)


[link]


ez a kedvencem ezt fogom megrendelni :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


:)

2013. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!