Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik műkörmös tanfolyam éri...

Melyik műkörmös tanfolyam éri meg jobban?

Figyelt kérdés

1: 139.000 ft + 35.000 ft vizsgadíj, ebben spirit nails csomag benne van, nem kell semmit venni pluszba.

2: 70.000 ft + 25.000 ft vizsgadíj, de ebben semmi anyag nincsen benne.

Aki már végzett segíthetne, hogy egy alapcsomag mennyiből jön ki?


2012. nov. 14. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:

a spirit nélsz összes cucca kukapozitív..


nem csak az ártól függ a tanfolyam minősége, hanem attól, hogy ki oktatja.

2012. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát egyik esetben sincs fogalmam, hogy ki oktat. Meg ha ot van egy név azzal sem vagyok előbbre.
2012. nov. 15. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban az oktatótól függ nagyban. Én kisvárosban élek és hasonló két lehetőségem volt. Mint utólag kiderült, ugyan az az oktató van mindkét helyen. Én úgy gondoltam, hogy az 1. lehetőség jobb. Lehet, hogy gyengébb minőség, de a kezdetekkor mikor még csak gyakorolok, arra megteszi. A 2.-nál te döntesz, hogy milyen anyagokat veszel. Ha van pénzed, akkor egyből a legjobb márkákat veheted, ha spórolósabb vagy, akkor gyengébb minőségűt. De akkor már ott tartasz megint mint az 1. lehetőség.
2012. nov. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
rossz minőségű anyaggal ezerszer nehezebb egy kezdőnek dolgoznia, mint egy jó minőségűvel. egy profi már a fossal is tud viszonylag jót csinálni, de csak a tapasztalata miatt. egy kezdő sosem fog vele normálisat, ergo, nehezebb lesz az egész számára.
2012. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is Spirit Nails eszközökkel dolgozom és dettó ugyanaz mint mindenhol máshol csak fele annyiért. Attól még hogy olcsóbb nem biztos hogy vacak, csak van aki nem szereti ilyen szinten átverni az emeberket, hogy 2x annyiért adja el mint ami normális ár, és még úgy is lenne haszna bőven.
2013. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!