Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 90cm-es csípőbőség az milyenne...

90cm-es csípőbőség az milyennek számít? Én olyan nagynak/szélesnek érzem, látom a hátsómat.

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Ahol a csípőt le kel mérni, ott nem sokat számít még be a fenék... Amúgy az elvileg tökéletes arányok így jönnek ki: mell:90cm, derék:60cm, csípő:90cm

Szóval ha tényleg a csípődet mérted, és nem a fenekedet, akkor a tiéd pont jó (ha a derekad vékonyabb, mint a csípőd)

21/L

2009. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A csipoboseget a fenek legkiemelkedobb pontjanal merik, a 90es nagyon csini.
2009. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Első vagyok: már bocsi, de a csípőgatya sem véletlenül van a csípőnél, és nem a fenék közepénél... de mindegy...


Nekem még így tanították: mell-derék-csípő... Nem fenék, ahol mér bőven nincs ott a medencecsont, aminél egyébként a csípőbőséget kell mérni...

2009. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nahát akkor én se tudom h most mi van, én is úgy tudtam h a fenék legkiemelkedőbb pontjánál kell mérni, és ott a 90 cm. Azért köszi.:)
2009. aug. 16. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:
van egy bizonyos álomméret: 90-60-90, nem egyszer hallottam, szóval stimm.:)
2009. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jo ha ott merted es 90. Igenis a csipoboseget a fenek legkiemelkedobb pontjanal merik. Aki nem igy tudja jarjon utana mielott okoskodni kezdene. [link]
2009. aug. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A szüléshez jónak számít a 90 cm-es csípő?

Nekem is annyi.

2014. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
tudom,hogy kb egy éves bejegyzés,de hozzá szólnék...igen az álomalak 90 60 90...szülés előtt nekem 90 58 90 volt...most 7 cm-vel nagyobb a csípőm..és nem a combtöve tkell mérgetni hanema csípőt..kedves linket becsatoló egyén, tévedsz. vannak ilyen hülyék akik a combtőt méregetik, holott nem ott kellene...nem a combtövednél tolod ki a gyereket a csípő a lényeg nem a fenék...és egyébként én 3 napig 5 perces fájásaim voltak, több,mint 2 óra volt a kitolás,pont ezért mert a gyakornok ápolónő aki fiatalabb volt,mint én,(23 voltam ez 214-ben volt) a combtövemet méregette....érdekes módon amikor méretet vesznek a varrónők, nem a combtőt méregetik hanem a csípőt..gondolkozzál már inkább te légyszíves..
2016. febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
bocs a helyesírási és gépelési hibákért..2014*ben. utolsó voltam. szóval kedves kérdező ahol érzed a csontot ott mérd, ne a combodat.valszleg kisebb a csípőd és valószínű,hogy ha gyereket vállalsz számíts a császármetszére..nekem is az kellett volna ennyi kínlódás után,de ha nincs fogadott dokid,akkor mehetsz a csába kb...persze olyanról is tudok,h fizetett érte azt be se ment a válaszott orvos,de legalább nem úgy bántak vele,mint egy rakás sz..rral
2016. febr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!