Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hajkiegyenesítő szérum?

Hajkiegyenesítő szérum?

Figyelt kérdés

Nem akarok vasalót használni, mert nem szeretném ha roncsolná a hajam a hő. Viszont olyan semmilyen így - se nem egyenes, se nem hullámos.

Egy jó hajkiegyenesítő szérumot keresek, de nem nagyon tudom, hogy kezdjek hozzá.

Tudnátok ajánlani olyanokat, amik hatásosak, és nem drágák? (Az is érdekelne hol lehet beszerezni. Leginkább drogériákban kaphatóak érdekelnének.)

Köszönöm!



2012. nov. 29. 18:47
 1/1 anonim válasza:

Szia, nekem alapból hullámos hajam van, viszont Anyukám rendelt az avon-tól hajkiegyenesítő sprayt és én már egy éve ezt használom és nagyon bevált. Hajmosás után szoktam ráfújni, vagy reggelente ha kicsit kócosabb vagyok.

A spray-re ez van írva ha nem találnád: advance techniques styling straight. A színe pedig fekete és türkizzel van felírva rá a straight.

Nem csak egyenes a hajam hanem sokkal szebb és jobban kifésülhető tőle.

2021. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!