Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hosszúnak számít a lábam, ha...

Hosszúnak számít a lábam, ha 163cm vagyok és a lábam (csípőig mérve) 93cm hosszú?

Figyelt kérdés

#hossz #lád
2012. dec. 5. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Földtől csípőcsontig?

Nem rossz. Kíváncsiságból lemértem és nekem csak 84 centi.

160 vagyok (és egyébként teljesen arányos. Nem tűnt még fel, hogy túl rövid lenne a lábam. Csak szimplán alacsony vagyok.).

2012. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Kíváncsiságból lemértem, a 156-158 centimhez 75 centis lábam van, úgyhogy a tiéd nagyon hosszú az enyémhez képest. Bár én mindig is tudtam, hogy rövid tacsilábaim vannak:D
2012. dec. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nkem ugyanehhez a magassághoz 83 centis lábaim vannak.Úgyhogy gondolom, hogy igen.
2012. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen. Én 161 cm magas vagyok és 90-91 cm a csípőmig, de a csípőcsontodig nem a lábad hosszát méred. Gondolom, a csípőlapát csúcsáig mérted (kiálló hegyes rész elöl), ami jóval feljebb van a combcsont kezdeténél. Nézd meg ezt a női csontvázat:

[link]

Szóval nekem is hosszúak a lábaim, viszont a csípőcsontom elég magasan van, valahogy így:

[link]

A szeméremcsontomig mérve a lábamat, csak 77 cm adódik, ami azt jelenti, hogy a medencecsontom kb. 24 cm magas.

Na, neki meglehetősen kicsi a távolság a csípőcsont szúrós része és a szeméremcsontja között:

[link]


Na mindegy, szóval én azt szoktam nézegetni, hogy eddig nekem teljesen természetes volt, hogy rövid a felsőtestem és hosszúak a lábaim, és néha megdöbbenek mások testarányain, hogy egyforma magasak vagyunk, a csípőcsontja neki mégis az én szeméremcsontom magasságában van. :O :D Érdekes. Ja, de egyébként nem feltűnő nálam, mert combra hízós típus vagyok, így nem tűnik olyan hosszúnak, mint amilyen. :D


Üdv.,

24/N

2016. jan. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!