Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Comb- és fenékfeszesítésre...

Comb- és fenékfeszesítésre ötletek?

Figyelt kérdés
Meg vagyok elégedve a testalkatommal, tehát nem vagyok kövér, de feszesíteni szeretném a combom és a fenekem. Hogyan érhetek el rövid idő alatt látható tartós eredményt akár géppel akár gép nélkül? Előre is köszönöm a HASZNOS válaszokat! :)

2013. jan. 3. 02:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb ilyen gép általában semmit nem ér szerintem. Az edzőtermi gépek igen, de vannak ilyen olyan csúszkás baromságok, szerintem azok bénák, bár én nem vagyok edző. Tornázz egy DVD-re. Pl Rubint Rékára, akár. Elég jó és kemény a comb-fenék-formáló feladatsora, próbáld meg azt csinálni heti 2-3-szor. Vagy ha arra nem akarsz, akkor szabályos guggolásokat (neten rákereshetsz, hogyan kell megcsinálni őket) illetve kitöréseket, térdelőtámaszban lábemeléseket is végezhetsz. Ha kemény vagy, akkor az utóbbit lábsúllyal is csinálhatod. Sok sikert! :)
2013. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. jan. 3. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Leg Trainer-t szerezz be. Tesco-ban tudsz venni, kb. 15.000 ft-ért.


"csúszkás baromság" ide vagy oda, én fél éve rendszeresen edzek vele, és látványosan megformálta a combom és a fenekem.


Aki ritkábban lát, elcsodálkozik, és meg is jegyzi, milyen vékony lett a lábam, és formás a fenekem.


Kilóban semmit nem fogytam, viszont a zsír nagy része így eltűnt a combjaimról.


Akár TV nézés közben is csinálhatod, én a minden napos edzést javaslom, fokozatosan növelve a teljesítményedet.

2013. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lovaglásnál jobb módszert nem találsz. És még szórakozásnak sem utolsó!
2013. jan. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!