Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Illik-e srácként meztelen...

Illik-e srácként meztelen felsőtesttel megjelenni egy laza kerti partyn?

Figyelt kérdés
A családom tagjai (szülők, nagyszülők, húgaim) szerint gyönyörű felsőtestem van, csodaszép a mellkasom, s mivel ők szeretnek benne gyönyörködni, otthon mindig meztelen felsőtesttel vagyok. Legalábbis nyáron. Szeretném másoknak is megmutatni, hogy lássam, tényleg olyan szép-e, vagy csak a családom túlozza el a dolgot. Ma este kerti partyba vagyok hivatalos. Illik-e ott meztelen mellkassal megjelenni?
2009. aug. 28. 16:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell mutogatni magad! Én még arra se tudom rávenni magam, hogy iskolába trikóba menjek el, pedig lenne mit mutogatni... Ha tényleg észrevehető rajtad a kondizás nyoma, akkor az sima pólóba is látszani fog:)
2009. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
ne a kertipartira menj, hanem gyere hozzám! én tárt karokkal várlak! :D menj pólóba. nálunk a keritparira mindenki ruhába jön, de a fiúk csak úgy lekapják, viszont lányok is (persze fürdőruha van alatta :D) szval ne csinálj belőle problémát. de ne mutogasd magad. tegyél fel képet, megmondom jó-e a felsőtested! :D
2009. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

hogy lehet valaki ennyire önimádó?!:)

amúgy ezen a laza kerti partin, gondolom haverokkal leszel.

ti nem szoktatok srandra járni nyáron ? vagy búvár ruhában jársz? vagy otthon 5 percet sem bírnak ki a felsőtested csodálása nélkül, ezért ki sem mozdulsz a házból, csak 10kor mikor már mindenki elment aludni?

mert ha nyár, akkor a strandot ajánlanám, ott aztán nem csak az ismerősöknek, hanem ismeretleneknek is mutogathatod magad...sőt napfényben...javasolnék egy kis napolajat is, az még szexisebbé teszi a testet.

de ne legyél szomorú, ha az emberek nem mennek majd oda hozzád olyan mondatokkal, mint: "megérinthetem a tested?",

"nagyon szép a tested" "gyönyörű vagy" stb...ezt simán tekintetekből is levonhatod.

plussz ha b.uzi vagy, akkor "menő" ez a fajta önmutogató, egós viselkedés....de ha a csajokat szereted, és szeretnél is egyet...jobb ha hamar visszafogsz magadból...mert azok után hogy egy lány kiszúrt magának (köszönhetően a testednek ), de te az elkövetkezendő órákban, hetekben, hónapokban is csak magadra koncentrálsz, nagyon gyorsan elküld a pi.csába...hogy mutogasd magad a cirkuszban papa.....:)

2009. aug. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem akarom, hogy egy lány a felsőtestem miatt szeressen meg, azt akarom, hogy a belső értékeim ragadják meg. Az otthoni fényezést én is kicsit túlzásnak tartom, de erre céloztam is. Viszont ha valakinek valamije szép, azt azért nem kell eltakarni. A lányok sem véletlenül járnak miniszoknyában.

Különben tegnap este volt rajtam ing a kerti partyn, bár nem volt végig begombolva.

2009. aug. 29. 08:46
 15/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez nagyon gáz, egy kicsit vegyél vissza. Már az is elég furcsa/ röhejes, hogy a családod a testedet csodálja, de legalább másokra ne erőszakold rá, mert egyszerűen nem mindenkinek tetszhet. Nekem is van egy ismerősöm, aki képes még a faluba is kimenni meztelen felsőtesttel, és mit mondjak,a hányinger kerülget tőle, mert az oké, hogy kidolgozott teste van, de süt róla az egoizmus, és az nagyon nagyon gáz.
2010. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
akkor most ezzel az erövel mert nekem szép cicijeim vannak szaladgáljak félmeztelenül máok elött:D jo ez nem ugyanaz de akkor is sztem parasztság lenne...
2010. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Háát hallod:D Tavaly nyáron elmentem egy kertipartyba. A házigazdát ismertem csak és őt is futólag, szóval kicsit be voltam sz*rva hogy mi lesz..

Netuddmeg, megérkeztem délután kicsit megkésve.. ahogy beléptem a kertbe azt láttam hogy legalább 20 fiú, meztelen felsőtesttel sütöget xDD Rájuk néztem, ők meg rám.. vicces jelenet volt, egyedül én voltam rendesen felöltözve xDD (Mivel lány vagyok:DD)

De szinte érezni lehetett a rengeteg tesztoszteront a levegőben xDD

Ezt nem azért mondom hogy szar volt, hanem éppen ellenkezőleg:P Tetszett a látvány:D

18/L

2011. márc. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!