Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek az...

Van itt olyan, akinek az segített az önbizalom-növelésben, hogy lecserélte a ruhatárát? Vagy szerintetek mit tegyek? 16L Tanácsok?

Figyelt kérdés

Eléggé önbizalom hiányos vagyok, főleg suliban.

Nem tudom miért, itthon, meg az itthoni társaságban, barátokkal nagyon jól elvagyok, felszabadult leszek és a többiek szerint egyáltalán nem vagyok hallgatag, de suliba teljesen az ellentétjére fordul.

Ott olyan kis szerény 'jókislány' vagyok, nem vagyok nagyon beszédes az osztályban sem, ott vannak azok a felvágós színészkedő csajok, akik folyton tudnak beszélni valamiről, én meg inkább csak hallgatok, nem nagyon szólalok meg köztük.

Szeretnék kicsit felszabadultabb lenni iskolában,ne legyek annyira visszahúzódó...pl más osztályokban is ilyen vagyok mikor átmegyek a barátnőmhöz.

Félek, hogy így a barátom is megfog 'unni'mivel suliban találkozunk gyakrabban, és társaságban meg sem szólalok, csak mikor ketten vagyunk...

Van valami ötletetek? Voltatok ilyen helyzetben?

Nem tudom pontosan mi az oka, hogy nincs önbizalmam, arra gondoltam, hogy ha elkezdenék csinosabb, vagy olyan ruhákban járni amiben jól érzem magam mennyire segíthet?

Várom a tanácsokat! Vagy esetleg van valaki, akivel elbeszélgethetnék?:-)


2013. jan. 18. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
olyan ruhákban járj amiben jól érzed magad!Természetes,hogy akkor felszabdultabb vagy! :)
2013. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor az segítene minden téren?
2013. jan. 18. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy minden téren.De valamilyen szinten biztos :)
2013. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szia. nekem pl segített. lecseréltem a ruhatáram. és nagyon megnőtt az önbizalmam, ahogy végigmegyek így a folyosón olyan ruhákban, amit imádok. látom, hogy mindenki néz, figyel és másoknak is tetszik, ha nagyobb az önbizalmad.
2013. jan. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan ruhákba jár, ami számodra kényelmes. Ennyi alap. viszont lehet jót tenne az önbizalmadnak, ha elkezdenél valamit sportolni. Szerintem próbálj ki valami vagány sportot, az általában rengeteget segít :)
2013. jan. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!