Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Teltkarcsú vagyok,21 éves, és...

Teltkarcsú vagyok,21 éves, és nincs mellem. Szerintetek van esély rá hogy még nőlni fog? Ráadásul még szűz vagyok. Egy fiú sem fog szeretni nagy mellek nélkül? Műtét nélkül meg lehet nagyonnítani?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:

telekarcsú = nagy fenék ?


amúgy a körte alkat is simán lehet vonzó, ezen kár stresszelned

2013. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy nagy legyen mütét kell ha nem nő meg a melled.

Az, hogy találsz-e igy pasit? Igen biztos, hogy találsz.

2013. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
[link] ez beválhat?
2013. febr. 1. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A linkelt mellnövelő kapszula, közvetlenül a farok növelő mellet lehet a polcon. KAMU !!!!

Amúgy a szerinted nincs melled, számokkal kifejezve mennyit jelent ?

2013. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen számokkal?
2013. febr. 1. 22:00
 6/9 anonim ***** válasza:

:-)

teszem azt 75b, vagy 80a ?

erre gondoltam a számokkal kifejezve rész alatt.

2013. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hidd el nem minden férfi a nagy mellekre bukik. Egy kicsit több önbizalom, kisugárzás és jönni fog olyan akinek úgy tetszel ahogy vagy. Amit meg belinkeltél az szerintem is kamu!
2013. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Csillagok válasza:
Ahány férfi, annyi ízlésvilág, vagyis mindenkinek más az ízlése. Ezen semmi sem múlik. A világon sok-sok nő boldog tud lenni nagy mellek nélkül is. Nézd meg a tökéletes sztárokat, mennyire boldogtalanok. Te pedig szépen meg fogod találni a magadhoz való fiút, aki büszke lesz rád, mert az igazi kincs, hogy még szűz vagy, ezt így kell felfogni.
2013. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Találsz magadnak pasit ne aggódj!

Nem a mell a lényeg, hanem az arc...

2014. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!