Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hajszínezővel piros haj?

Hajszínezővel piros haj?

Figyelt kérdés
[link] ilyen hajat szeretnék,ez inkább piros mint vörös,de hajszínezővel szeretném,hogy ne roncsolja annyira,meg az lekopik,most világos és középszőke hajam van.befogná egyenletesen?és a színezőt ki lehet szedni,mert tudom,hogy a vörös festéket sose lehet kiszedni teljesen a hajból,mindig visszaüt,viszont én csak pár hónapig akarok vörös haja,utána szőkét megint.a hajszínező ki jön teljesen a hajból?
2013. febr. 13. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak olyan jöhet szóba amihez nem kell oxi, mert amihez oxi van az hiába hogy színező, nem fog kijönni a hajból.

Most csak egy jut eszembe ilyen színben: Alfaparf Jeans Color (Chili Red).

2013. febr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

állítólag az alfaparf nagyon jó, bár én nem próbáltam.


én is piros hajat szerettem volna, nekem csak festékkel jött össze, és az sem lett az az igazi piros. nekem is szőkém volt előtte.


voltam már szőkéről vörös, és vissza szőke, simán leszedte nekem a vörös festéket a hajradír+szőke festék

2013. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!sokat segítettetek!akkor a hajradír kiszedi...én is használtam már,és gondolkoztam is azon,hogy hajradírral ki lehet teljesen szedni a vörös/piros hajat...köszönöm :)
2013. febr. 15. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!