Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendeltetek már az eBay-ról?...

Rendeltetek már az eBay-ról? Tényleg házhoz szállítják akár Amerikából is? Szeretnék egy nagyon szép sminkpalettát rendelni és még pár apróságot, ezért érdekelne a véleményetek.

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, sokszor. ugyanúgy a posta viszi házhoz hozzád mintha belföldről rendelnél. csak arra figyelj, hogy az eladó értékelése 99% felett legyen, érdemes is beleolvasgatni az értékelésekbe, hogy milyen problémák voltak vele esetleg. egyébként többnyire megbízhatóak.
2013. febr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az e-bay tapasztalataim nagyon jók, az angol partnerek szuper korrektek, ezenkívül rendeltem többször Szingapurból is. Csak jók a tapasztalataim, a magyar vaterán viszont egyszer kifogtam egy piti szélhámost. Jó volt az értékelése neki is, de ez csak a beetetés volt. Nemrég kaptam a rendőrségtől egy e-mailt (fél év után), mert többen feljelentették. Én nem, mert a vesztett összeg nem érte meg az egész hercehurcát.
2013. febr. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Habár régi a kérdés, de hátha olvassa valaki. Az első eBay-os rendelésem nem kaptam meg soha. Valószínű rossz személytől vásároltam. De adtam még egy esélyt az eBay-os vásárlásomnak. Másodjára is vásároltam. Igaz, hogy megkaptam de totálra széttörve. Alig volt becsomagolva és USA-ból nem kis cécón megy keresztül egy csomag.


Szóval azóta itthon vásárolok, mert a hazai online vásárlás során legalább lehet kinél benyújtani a vásárlói panaszt és itthon ezt a törvény is szabályozza. Külföldről rendelsz úgy az életben nem hajtasz be semmit. Mégha igazad van, akkor sem. Ennyi

2017. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!