Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az essence...

Mi a véleményetek az essence francia click & go műkörmömről? Meddig marad fent? Szükséges hozzá műkörömragasztó?

Figyelt kérdés
Meddig marad fent? Szükséges hozzá műkörömragasztó?

2013. febr. 22. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt és utáltam:(Ballagásra kellet vészhelyzetként mert össze-vissza volt törve a körmöm.az első kézmosásnál lejött ráadásul 1 órát vacakoltm mire a formát a kömömhöz tudtam passzolni.(És felrakás után látszik hogy elválik a körmödröl(messziről nem) de nagyon kényelmetlen volt ráadásul mindenbe beleakadat.
2013. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt és utáltam:(Ballagásra kellet vészhelyzetként mert össze-vissza volt törve a körmöm.az első kézmosásnál lejött ráadásul 1 órát vacakoltam mire a formát a körmömhöz tudtam passzolni.(És felrakás után látszik hogy elválik a körmödről(messziről nem) de nagyon kényelmetlen volt ráadásul mindenbe beleakadt .Ragasztót én nem használtam hozzá mert már eleve a műkörmön van egy ilyen kis ragacska.De nem ér meg még 1000Ft-ot sem: -(
2013. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! nem vettem meg mondták a boltba is hogy nem ér meg 1000 forintot:)
2013. márc. 2. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!