Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék tesztelő én...

Hogyan lehetnék tesztelő én is? Blogokban szoktam látni. Hol lehet jelentkezni? Vagy a bloggereket keresik fel?

Figyelt kérdés
Pl. webshopoktól kapnak ingyen tesztelésre ezt-azt, vagy magától a gyártótól, vagy nem tudom honnan még... én is szeretnék tesztelni. Akár sminkek, krémek, hajfestékeket is, bármit.

2013. márc. 7. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj egy nagyon híres, naponta pár ezer ember által látogatott honlapot. Ha ez megvan, akkor már talán lesz rá esélyed, hogy reklám gyanánt te is tesztelhess ily módon dolgokat.
2013. márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet csak úgy jelentkezni.

A népszerű (sokak által látogatott) blogok vezetőinek szoktak felajánlani termékeket tesztelésre.

Ők írnak egy (ajnározó) posztot a termék(ek)ről, ami jó reklám az adott cégnek.

2013. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ha tesztelésre kapok terméket kedves második és nem jön be akkor arról a negatív véleményt is ugyan úgy megírom!
2015. szept. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom használod e meg a fiókod de trnd.com oldalon van esélyed :)
2020. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!