Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire eszek sokat? Lent,...

Mennyire eszek sokat? Lent, hogy ma mit ettem.

Figyelt kérdés

15/L vagyok

1 db merci csoki

3 db kakaóscsiga

1 db szendvics

1 db melegszendvics


6 után nem eszek, szal mára ennyi...

Mennyire egészséges/sok/kevés?

ittam 0,5 l tea, 1 bögre jegeskávé.


köszi mindenkinek előre is.



2013. márc. 21. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
a 3 kakaós csiga sok. ahelyett ehetnél egy adag főtt ételt, egészségesebb is.
2013. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jaj! de elírtam 3 fornettis kakaós csiga
2013. márc. 21. 18:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kakaós csiga 3 ?? Főtt ételre van szükség. + Zöldség, gyümölcs. Minimum 1.5 l folyadék, különben 20 éves korodra olyn lesz a bőröd mint egy 60 évesé.
2013. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem a mennyiséggel van a baj, hanem a minőséggel. Rohadt rossz étrended van, én még ilyen rosszat életemben nem láttam. Az este 6 utáni evés semmit nem ér, mert csak lelassítja az anyagcserédet (minél gyorsabb az anyagcsere, annál könnyeben fogy le az ember, tehát ha lelassítod estére az anyagcserédet, ez a sok sz.r, amit egész este megettél, ottmarad benned), főleg úgy nem ér semmit, hogy előtte egész nap szénhidrátot zabáltál. A fehérjebeviteled szinte nulla.
2013. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen leves és hús zöldséggel még elfért volna a listádban.
2013. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem egészséges és hogy ha az alakodra akarsz vigyázni és ezért érdekel akkor rossz úton jársz,meg egészség szempontjából is ajánlatos lenne a főt étel,nem csak szendvicsek meg édes kaják hanem zöldség/gyümölcs
2013. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de nem szoktam éhes lenni... akkor is "tömjem" magamba? vagy hogy?
2013. márc. 21. 18:55
 8/13 anonim ***** válasza:
nem többet kell enned hanem mást,ezeket hanyagold el és ezek helyett egyél egészséges/normális kajákat
2013. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem e mennyiséggel, hanem a minőséggel vannak gondok.

Több fehérjét (hús, felvágott, túró stb.) kéne bevinned a szervezetedbe és kevesebb szénhidrátot. Valamint gyümölcsöt és zöldséget is enned kéne.

2013. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy éhes, akkor is enned kell, hogy egészséges legyél. De nem ilyen sz.rokat. Egyél húst, zöldséget meg gyümölcsöt!
2013. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!