Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » AVON Tanácsadónők! Tanácsot...

AVON Tanácsadónők! Tanácsot szeretnék kérni, még kezdő vagyok. Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Milyen módszerrel adjátok el a termékeket? én eddig úgy próbálkoztam, hogy kiraktam a facebook-ra, meg üziket küldözgetek, hogy mire van akció stb. Suliban sajnos nincs sok vevőm, mivel nem nagy suli és már eleve az osztályban is öten vagyunk tanácsadók :\ Hány katalógust rendeltek? Általában kik rendelnek tőletek? Minden szeretnék tudni. Eddig egyszer sikerült elérnem a 15 ezer Ft-ot, most ez az ötödik kampányom. Mivel nem dolgozom, örülnék neki ha eltudnám érni a 35%-os kedvezményt, hogy legyen egy ki pénzem.


Köszönöm az információkat. 19/L


2013. márc. 24. 17:43
 1/1 anonim válasza:
100%

Néhány tipp:

Először is rendelj mindig termékmintákat!! Általában akciósan hozzálehet jutni az újdonság mintákhoz, és a katalógus mellé mindig adj valamilyen kis mintát ajándékba is.Így ha nem merik elsőre bevállalni a teljes kiszerelésű terméket, kapnak egy kis ízelítőt, ami után többen fognak rendelni..Plusz jobb vevőként is olyan tanácsadóhoz fordulni, aki mindig meglep valamivel. Ami még nagyon fontos, az a sok katalógus. Tréningen úgy tanítják, hogy amennyi potenciális vevőt szeretnénk, annyi katalógust érdemes venni. Én is mindig 10-15 katalógussal dolgozom. Fontos, hogy sosem kérem vissza azonnal a katalógusokat, 3-4-5 napig biztos nem, de sokszor oda is adom. Sokkal több lesz a rendelés, ha az illető nem 15perc alatt futja végig, hanem hazaviszi, előveszi többször... aztán hirtelen beugrik neki valami, hogy hoppá, ez meg az de jó lenne. Sokan csinálják, hogy már előre behajtogatnak pár oldalt, amit érdemes megnézni, és beleragasztanak egy parfümmintát is. Tőlem általában az ismerőseim, rokonok rendelnek, de én árulok a vaterán is, amivel azért jelentősen meglehet dobni a forgalmat. Az átlagforgalmam mindig 25 felett van, de ebben a kampányban pl. most éppen 48 ezernél tartok. Szóval hajrá! Tudom, hogy pénzbe kerül a katalógus is, meg a minták, de később megtérül! Remélem segítettem valamit. Üdv:

2013. ápr. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!