Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek közönséges a műköröm?

Szerintetek közönséges a műköröm?

Figyelt kérdés

nekem évek óta van, de mindig sima francia, rövid, esetleg egy pici mintával a gyűrűsujjamon, de az is ritkán.

Viszont volt alkalmam nemrég elég gazdag és befolyásos emberek között lenni egy napra, és azt látom, az igazán finom hölgyeknek nincs műkörmük, hanem gyönyörűen manikűrözött, teljesen rövid, átlátszó lakkal vagy esetleg valami gyöngyházzal van kikenve. Meg kell mondanom, szabályosan szégyelltem az egyébként teljesen szolid műkörmeimet, egyáltalán nem illett oda.


És ha a TVben is nézek olyan nőket, akik stílusikonok (akár Takács Nórára gondolok) ugyanez a rövid kis köröm látható.


Most lehet leszedetem, mert elkezdtem közönségesnek érezni magam, és elegánsabbnak, nőiesebbnek látom a szép, de igazi körmöket.


Mi erről a véleményetek?



2013. ápr. 12. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki igényes az a saját körmeit ápolja, nem pedig felrakat egy adag műkörmöt. Sose lesz természetes még a legegyszerűbb fajta sem, így nem is szép. Szerintem.
2013. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a véleményem. A műköröm nem divat már, nem stílusos. A pici, ápolt körmök sokkal igényesebbek. Bármilyen színnel ki lehet festeni. De a krém, pasztell színek a legjobbak, "legelitebbek"


Nekem legtöbbször színtelennel van kifestve, de alkalmanként használok színeket is.

2013. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 1 évig géllakozva volt a körmöm,de iskola miatt leszedettük,és most körömlakkozok pár hónapja.Egyébként szerintem sem divat már a műköröm,de azért nem leszel tőle közönséges.
2013. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!