Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi történik akkor, ha egy...

Mi történik akkor, ha egy parfümöt a szavatossági idő lejártával használunk fel? "Megromlik" az ilyen, vagy ha nem, mi értelme van szavatolni őket?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy akkor valamilyen szinten az illata változik,de nem vagyok benne biztos hogy csak erre vonatkozik a szavatossági idő
2013. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a szavatossági idő az azt mutatja, hogy a gyártó garantálja hogy az adott lejárati időpontig egyik "hozzávaló" sem romlott meg. én speciel még utána is szoktam használni termékeket, csak fokozottan figyelek az állagukra, szagukra, színükre.. ha valami nem stimmel kidobom. nekem volt már , hogy a parfümöm megromlott, az állaga fura lett, ilyen kis "lemezkék" kezdtek benne úszkálni és büdös is lett. szóval megromolhat persze:D
2013. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor majd jobban figyelek mit fújok magamra. :D Köszi a válaszokat!
2013. ápr. 14. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!