Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik modellügynökség jobb?...

Melyik modellügynökség jobb? A Trendattack vagy a Maverick Agency?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni, de nem tudom eldönteni hogy melyik a jobb, melyiknél nagyobb a munkakereslet...

2013. ápr. 21. 18:33
 1/4 rea:) válasza:
Jelentkez mind a két helyre. Ha felvesznek mind a két helyre,majd menj el a személyes találkozózra és majd ameyik szimpatikusabb és amelyik nem kér pénzt a találkiozónál:.
2013. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ország két legmegbízhatóbb ügynöksége az Attractive és az Icon. Ezekről viszont még nem is hallottam. :/
2013. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyértelműen a Maverick a jobb. kevesebb, de jobb modellek, jobb stílusú fotók, nem kell fizetni a felkészítésért, a pesti modellek a Holmes Place-be járnak edzeni, és úgy hallottam, a szerződtetés sem úgy történik, hogy aki beesik az utcáról, annak ajánlanak egy szerződést, hogy könnyebben nyíljon a szülők zsebe. de szerintem ha írsz egy mailt nekik, mármint mindkettőnek, vagy elmész egy-egy találkozóra, akkor sokkal többet megtudhatsz. attól, mert egy ügynökség nem szerepel folyton a Glamour Online-on, még lehet jó. ha valaki nem vállal a modelljei nevében pár ezer forintos, gagyi minőségű magyar munkákat, még szintén lehet jó. szerintem. a Toni and Guy Fashion Week Budapesten pl három ügynökség volt ott, az Icon, a VM, és a Maverick.
2013. máj. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A trendattack nem dolgozik profin, nem figyelnek rád oda eléggé, és inkább csak kínába küldenek, ha egyáltalán csinálnak veled valamit. amúgy van még az icon, a VM az arts models, mindegyik jobb. Próbálkozz az összes helyen.
2013. szept. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!