Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet ilyen sminkpalettát...

Hol lehet ilyen sminkpalettát venni budapesten? Csak honlapon láttam még, az se magyar. Szerintetek hol keressem?

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 30. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
keress hasonlót
2009. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem rendeled meg a linkelt oldalról?
2009. szept. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
először is azért nem rendelem meg mert nem szeretnék úgy járni hogy mondjuk nem éppen jó ez. meg azért se mert 15 vagyok és amúgy se tudnék rendelni. meg mivel ez a honlap nem magyar így nem is hiszem hogy ha megrendelem akkor magyarországból küldenék és akkor biztos még plusz a kiszállítás nem akarom tudni mennyibe kerülne. és amúgy is. hogyan fizetném ki?! nincs se bankkártyám se semmim. oO
2009. szept. 30. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem rendelj teszveszről én ott látok sok ilyent

[link]

Ezen a linken vagy egy hasonló mint ami a linkedben volt csak más márka.Nekem is van ilyen márkájú sminkpalettám csak kevesebb szinű.Jó minőségú is szóval azt tudom ajánlani.És nem is drága/drágák olcsóbban megkapod.

2009. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi. ott találtam is pont ugyanilyet. lehet hogy majd rendelek. ez legalább magyar.:D
2009. szept. 30. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!