Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az én körmeimmel van a baj,...

Az én körmeimmel van a baj, vagy a mai körömlakkok minőségével? Miért pattogzik le a körömlakk mindig a körmeimről már egy nap után?

Figyelt kérdés
Eléggé bosszantó, van, hogy több órát is igénybe vesz míg egy szebb mintát pingálok a körmeimre, de általában mindig lepattogzik a körmeimről már 1 nap után. Próbáltam már szinte mindent, sima fedőlakkot, UV-ra száradó fedőlakkot, de semmi nem használt. A körmeimmel lehet a baj? Mit tehetnék, hogy tartósabb legyen?

2013. máj. 21. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Moyra-t használok általában 2 napig bírja nekem is :D

De volt amelyik már másnap lepattogzott. :)

Szerintem nincs baj a körmünkkel, csak a körömmlakkok rosszak.

2013. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem ilyen problémám csak addig volt, amíg csak úgy mezei módon festegettem.

Megfelelő előkészítéssel (zsírtalanítás, alaplak, ápolás), fedőlakkal a legvacakabb lakk is bírni szokta a körmömön 4-6 napig. Előtte nekem is mindig lepattogott meg lekopott 1-2 nap alatt.

Persze ettől függetlenül van akinek sehogy nem marad meg a körmén, egyik barátnőm is ilyen. Ő épp ezért csináltat műkörmöt.

2013. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
amikor diák voltam, egy hétig is bírta a lakk, a legócskább is, de a házimunkát, vizezést, a fedőlakkos márkás lakk sem szereti, 2 nap és kopik a végük. (Lábon bezzeg úgy nő le a lakk...)
2013. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!