Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A magyar beauty bloggerinák...

A magyar beauty bloggerinák miért nem szépek?

Figyelt kérdés
Szeretem a külföldi beauty blogokat, de szeretnék magyart is olvasni, de nem találtam egy jót se. Lolly egy transzvesztitának sminkelt egyetemista nulla írásképességgel, a Crystal Makeup Studio Timije egy műmellű, póthajú külföldre emigrált, újgazdag, eltartott senki, a Viktória's Style bloggere szintén csak a külföldi termékeket reklámozza a blogján, Wishes csak egy-egy posztot présel ki magából a KrémMánián, ő a L'Oreal PR-osa, Lumena-tha makeup cat már önmagában is gáz, a témaválasztásai unalmasak, a The very style blog ócska termékekről ír és egyikük sem egy kimondott szépség. A BEAUTY blogokat meg inkább a természetesen szép embereknek kéne üzemeltetni, olyanoknak, akik egy kicsit is legalább, de tudnak írni. Nem igaz? Ti kit olvastok, követtek?

2013. máj. 25. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
55%
Azt megkérdezhetem a kérdezőtől, hogy milyen blogokat követ? Legyen szó akár magyarról, akár külföldiről. Illetve azt, hogy Ő miként definiálja a szépséget?
2013. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
25%

Felejtsétek már el ezt a reklámozós dolgot... Bárki kap tesztelni bármit, egyből jaj reklámoz meg jaj egekig magasztal egy terméket, meg jaj Pr meg jaj ez meg az... Arra nem gondoltok, hogy inkább örülni kéne, hogy valaki bemutat valamit, amire te esetleg nem figyeltél fel? Azért kapja 100ból 50 bloggerina ugyanazt a terméket, mert mindenkinek más a bőre, máshogy viselkedik egy termék....


Senki nem köti a lelkünkre, hogy te márpedig jót fogsz írni erről a termékről, vagy... vagy mi? Mivel tudnának szerinted fenyegetni bennünket, azzal hogy nem kapunk tőlük többet semmit? Na bumm, szerintem ettől senki nem kapna sírógörcsöt. Én mindig az őszinte véleményemet írom meg egy termékről, és csak azért nem hagyom ki a negatív tulajdonságokat mert ingyen kaptam....azért kaptam, hogy TESZ-TEL-JEM, és ebbe beletartozik az is, hogy leírom, ha nekem rossz volt! Nem fizet érte senki különben, nem tudom ezt honnan és hogy találtáok ki, komolyan mondom hihetetlen....


És persze, hogy a bloggerinák fellesznek háborodva (én is fel vagyok), addig, amíg valaki NÉVTELENÜL, ARCTALANUL kritizál másokat. Mindig úgy tűnik, hogy annyira sokat tud az illetőről, amiből mit feltételezel? Rendszeresen olvassa... Magyarul gusztustalanul, kéjelegve tömi az agyába a blogger sorait, aztán elkönyveli magában, hogy fújj de unszimpatikus (és ez még enyhe jelző, hogy miket nem képesek hozzávágni egyes bloggerekhez a névtelenek.....) aztán meg megy fröcsögni, ahelyett hogy megnyomná az xet. Senkinek semmi baja nem lenne, ha nem ezt csinálná az ÖSSZES fröcsögő ember, kivétel nélkül.

2013. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
35%

Szóval kozmetikusként fikázol másokat a kinézetükért?

Én is írok blogot, de csupán azért, hogy másoknak segítsek, és hogy egy véleménnyel több legyen 1-1 termékről. Bár én inkább kevésbé ismert, drogériákban nem kapható, de jó termékeket és márkákat (többségük magyar!) próbálgatok és tesztelgetek. Én is szoktam nézegetni mások blogjait, van, aki nem szimpi, van, aki igen, de eszembe se jutna bárkit is fikázni csak azért, ahogy kinéz. Milyen undorító dolog ez?

2013. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
64%

Szeretem a blogokat, de az igaz, hogy a magyarok a külföldiekhez képest nagyon le vannak maradva, mert nincs önkritikájuk és stílusuk.

Lolly: mindig ugyan olyan sminket készít és félelmetes, ahogy kimereszti a szemeit!

Crystal Timi: régebben nagyon szerettem, jókat írt, de már nem igazán készít új bejegyzéseket, műhaj nélkül sokkal szebb, de smink nélkül az arca olyan mint egy férfi.

Viktória: neki nem tetszik soha semmi, és csak vásárol vásárol, vásárol, és túlságosan beképzelt.

Bioarcápolás blog: komolyan minek ennyi körömlakk? minek vásárol annyit ha nem tudja használni? Inkább adományozza a pénzét jótékony célokra, rajta már úgy sem segít!

BREAKFAST AT FRUH: szépnek szép, de a kisugárzása lenéző és nincs stílusa, persze rögtön írt is egy cikket:

[link]

Rami: ÖNKRITIKA!!!!! Görnyedt testtartás az outfit képeken, borzasztó!!!!

Aviana Rahl: gyönyörűen sminkel, de könyörgöm az affektálásod borzalmas és áhhh inkább csak képeket mutass csukott szájjal, ha érted mire gondolok!

Adryenn Beauty: szintén csukott szájjal, neked van fogad de nem vagyok kíváncsi mind a 32-re és az ínyedre, egyszerűen gusztustalan!

példa: [link]


De akik jók:

Katie Beauty

Pink, Candy, Pop

Smink és stílus


A többiekről már le is iratkoztam, felesleges nézni őket! Nem felháborodni kellene és kiírni a facebookra, hogy jajj már megint trollkodnak meg erről bejegyzést készíteni, hanem inkább a tükörbe nézni. Én sem vagyok egy szépség, de nem is mutogatom magamat!

2013. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
18%

Arany husikám, miért nem te kezdesz el vezetni egy neked tetsző, szerinted színvonalas, magyar beauty blogot? Ha már kínálat nem tesz eleget az igényeidnek. Kozmetikusként nyilvánvalóan értesz is az arcápoláshoz, illetve a sminkeléshez is. Mutasd meg a szerinted színvonaltalan magyar bloggerinavilágnak, hogyan is kell ezt csinálni. Ez, gondolom, nem fordult meg az okos kis fejecskédben, ugye? Én szívesen elolvasnám a próbálkozásaidat. xD

Más: a te kis szösszeneted is tele van stilisztikai és nyelvi hibákkal. Igen érdekes és vicces olyat olvasni valakitől, aki nem tud helyes és értelmes magyar mondatokat szerkeszteni, hogy másvalakinek nulla írásképessége van. Csak mondom.

Egyébként nem vagyok beauty blogger. :)

2013. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
17%
45-ös, minek követed a blogokat, ha ennyire utálod???? Fruh ma tette ki a bejegyzést, és a FB oldalon lévő kiírásokat e láthatod, ha nem vagy követőjük...iratkozz le, és menjél máshova p@rasztkodni!!!
2013. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
Szerintem Rami jó fej, és kedves is!
2013. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
Lolly nagyon szép sminkeket készít!
2013. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim válasza:
2013. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim válasza:
72%

Lányok - legalábbis remélem, hogy férfiak nem keveredtek ide ;)!

Komolyan képesek vagyunk ezen veszekedni? Átlagos csajok mondhatni manapság átlagos hobbijáról? Hát beleszólnak ők abba, hogy más nők mit csinálnak a szabadidejükben? Ha egy nőnek/lánynak - elnézést de a bloggerina szó nekem nagyon nonononono kategória :) - éppen ahhoz van kedve, hogy leírja az általa vásárolt cuccokról a véleményét, hát tegye. Nem kell ehhez RELATÍV szépnek lenni. Plusz a sminkelés dologban: mostanában azt vettem észre egyébként, hogy aki nem volt túl kompetens a témában, abba is hagyta. A 12-13éves kislányok meg hadd játszanak blogolósdit, ha ehhez van kedvük, még mindig jobb, mintha strichelnének muhahha - na jó ez sok volt :P

2013. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!