Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok arról, ha egy...

Mit gondolnátok arról, ha egy csaj minden hónapban rendelte tőletek 1-2 vagy 3 parfümöt?

Figyelt kérdés
Avonozok, és az egyik csaj minden hónapban parfümöt rendel. Most pl Fergie mindhárom parfümét kell neki megrendeljem.
2013. jún. 7. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ÉS??? örülj neki, hogy tőled rendel...
2013. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilván szereti a parfümöket...
2013. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ha tőlem rendelne akkor bíztatnám,hogy rendeljen másikat is. Ha nem akkor meg az ő dolga. MARKETING az ég áldjon meg :D

lehet,hogy ajándékba veszi

2013. jún. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Majdnem 10,000 Ftos parfumoket vasarol mindig, ayokat adna ajandekba? NEm hinnem, hogy anyagilag annyira jol allnak
2013. jún. 8. 10:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Istenkém, minek foglalkozol vele? :D

Undorító... Azt vesz, amit akar.

Most akkor egy pénztáros írjon ki ilyen kérdést:

"Valaki hetente vesz 2 csomag durex óvszert, ti mit gondolnátok róla?"


Amúgy meg valaki már rengeteg olyan kérdést rakott fel, hogy "Gáz, ha minden hónapban veszek magamnak 2-3 parfümöt?"

Meg ilyesmiket... Gyanús, hogy te vagy az. :D

2013. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Fogalmam sincs, hogy ki milyen kerdest tesz itt, de nem is erdekel, engem az olyan dolgok erdekelnek, amik engem erintenek. Amugy tudtommal, azert jott letre ez az oldal, hogy az ember kerdezzen. HA nem tud valaki normalis valaszt irni, hat az ne is irjon inkabb! Koszonom!
2013. jún. 8. 12:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy lány ismerősöm-bár ő oriflamemel foglalkozott- és kiakadt azon, hogy olyat mertem rendelni, mint ő...azóta egy vásárlóval kevesebbje van. Szóval szerintem is inkább örülj neki, hogy ennyit költ, főleg, hogy nálad vásárol, hiszen megteheti ezt máshol is
2013. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!