Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szép? 16/L

Hogyan legyek szép? 16/L

Figyelt kérdés

Átlagos 16 évesnek tartom magam, ápoltnak ápolt vagyok, 2 vagy 3 naponta mosok hajat, tisztán tartom a körmeimet és általában festem is stb... sminket nem nagyon használok csak folyékony alapozót. Vékony vagyok, azt mondják modell alkatom van. (170 cm, 47 kg)A mellem elég kicsi, a legkisebb melltartó is néha nagy.

Az öltözködési stílusomat nem igazán találtam még meg, vegyes a ruhatáram, bár nagyon szeretem a csinosabb ruhákat. (olyanokra gondolok amit A Gossip Girlbe hordott Blair)

A mai világban, legalábbis az én korosztályomban r*bancnak lenni egyenlő a szépséggel. De én nem akarok az lenni, bár úgy tűnik a fiúk többségének ez jön be.

Szóval, hogyan legyek szép és tetszek a fiúknak, úgy, hogy közben ne legyek r*bancos? Nem akarom magam agyon sminkelni, de nem tudom, hogy mit tegyek, hogy szépnek és én is szebbnek lássam magam!



2013. jún. 16. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy leirtad magad..ugy vagy szep ahogy vagy ! Tudom ez hulye duma es sokan ezt mondjak.De gondolj bele miertelme az atlagosnal is szebbnek latszani..ne akard h a fiuk kozpontja legyel elegedj meg azzal ami van..mert az olyan lanyok akik nagyon szepek akarnak lenni ..azokat a fiuk nem fogjak annyira becsulni mint azokat akik termeszetesen szepek.

Ahogy leirtad szerintemte egy szep es termeszetes lany vagy.:) ne akarj ennel tobb lenni elsosorban azert is ..mivel a te korodban ennyi boven eleg :)!

14/L

2013. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... fura kérdés... Nekem az jön le mintha nem is szép szeretnél lenni, hanem népszerű!


Szerintem hagyd azt a mostani alapozót is... vagy nem is tudom... szolid smink még jó! :)

Maradjon meg a természetességed!

Nem vagy túl vékony? Valamit sportolj mindenképp! :)

A ruhatárad meg majd alakul... a lényeg, hogy neked tetsszen, érezd jól magadat bennük!

A kisugárzás fontos! Egyszerűen csak ne érdekeljenek a hülye dolgok (külsőd, mások negatív véleménye...)! Engedd el magad, legyél az, aki te vagy, önmagad! :) Csak így lehetsz boldog, és ha ez megvan, azt észre fogják venni mások is! :)

2013. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Utolsó, talán igazad van, egy kicsit lehet népszerű akarok lenni, lehet ez is a baj bennem:) De elég nehéz úgy elfogadni magad, ha mindig azt hallod a "népszerűbb" lányoktól, hogy milyen kislány vagy, mert nem iszod és dorgozod be magad:)
2013. jún. 16. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól még,hogy ezeket leírtad lehet csúnya arcod vagy csúnya alakod. Az igényesség nem zárja ki. Ámha az arcod is szép és az alakod se rossz (bár a modellalkat elég tág fogalom) akkor meg lehet,hogy egy új frizura és máris megváltozik a véleményed magadról :)
2013. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2013. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ide ne írjatok, már nem fogom megnézni mert törlöm:)
2013. jún. 17. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!