Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyukámnak...

Hogy mondjam el anyukámnak hogy szőrteleníteni kéne ott lent? Már nagyon zavaró. Ráadásul jön a nyár meg a bikini :// 12/L

Figyelt kérdés
Hogy mondjam el anyukámnak hogy szőrteleníteni kéne ott lent?

2013. jún. 16. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Miért kéne elmondani? Le tudod borotválni a belegyezése nélkül is, úgysem látja.
2013. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy látja... mármint miért ne látná?!

ELŐSZÖR TESZEM FÖL A KÉRDÉST!!

2013. jún. 16. 19:35
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Miért, ő öltöztet, vagy hogy a fenébe látná?
2013. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
természetesen nem, de ha jövök ki a fürdőből, vagy öltözök és bejön...
2013. jún. 16. 19:50
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
12 évesen mi a fene zavaró van rajta?? Basszus, évszázadokig elvoltak a lányok a szőrrel, nem zavarta a kutyát sem, csak most divat, hogy zavarjon. Ha elég felnőttnek érzed magad, hogy a dzsungelt leszedd, legyél elég felnőtt, hogy anyukád elé állj a kéréssel!
2013. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy arra gondolt, hogy azt leszedni, ami ott nőtt majdnem, mármint ahhoz tartozik, csak a combjára nőtt. Mert ugye a többit, bár 12 évesen nem emlékszem, mennyi volt, na szóval a többit meg eltakarja a fürdőbugyi, ha az kell, akkor van ilyen drogéria, ott lehet szerezni ilyen 1Xhasználatos borotvákat, finoman végighúzgálod rajta, mikor már megfürödtél és állsz a kádban.
2013. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja várjunk!! Nem is kap minden gyerek zsebpénzt. Na, mindegy, megmondod, h leszednéd ami kilóg a bugyi alól azt annyi:)
2013. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem tiltod meg, hogy fürdőzés közben bejöjjön?
2013. jún. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Miért kéne megtiltani hogy bemenjen?

Én anno fogtam magam, kinyitottam a fürdőszobaszekrényt, ott van mindig tartalékba 1-2 csomag borotva, kiszedtem egyet, elrendeztem a bikinivonalat, a hónaljam meg a lábam, aztán örültem magamnak. Anya látta de semmi nem volt belőle, ez természetes hogy nem akarsz fürdőruhából kikandikáló szőrszálakat :D

2013. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
53%
megértem hogy zavar téged. engem az is nagyon tud irritálni mikor már néhány mm-es. én nem szóltam anyának csak használtam a borotváját de szerintem ez nem olyan nagy dolog. állj oda elé és mond el neki. "anya szőrösödök odalenn és jön a nyár meg a bikini szeretném leszedni onnan a szőrt. szerinted hogy kéne vagy segítesz?" persze nem muszaj elmondani csak egyszerűen csináld. sok sikert
2013. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!