Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Számotokra hogy néznek ki a...

Számotokra hogy néznek ki a szép női combok? Linkeljetek képeket!

Figyelt kérdés

Gondolom mindenkinek más tetszik.. vannak, akiknek a husisabb női combok jönnek be, másoknak pedig azok az egészen vékonyak. Szóval egyenként lennék kíváncsi a véleményetekre, hogy kinek mi az ideálja a combokat illetően. Ugyanis itt a strandszezon, engem pedig iszonyatosan idegesít, hogy vastagnak találom a combjaimat és érdekel, hogy a pasik számára a picikét husisabb combok zavaró tényezők-e?! Ha tudtok, linkeljetek képet, hogy nálatok hogy néznek ki az idális, szép női combok.


Köszönöm a válaszokat!! :)



2013. jún. 21. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

[link]

se a pálcika, se a hájtömb. a kettő között

2013. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2013. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: Ezek a combok nekem is tetszenek. Tornázok is, meg ilyesmi, szóval többek között ezért sem mondhatóak vékonynak a combjaim.

Ez csak a strandon idegesít, amikor látom a szép nőies lábakat, én pedig kitűnök a tömegből a combjaim izomzatával... :D

2013. jún. 21. 23:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2013. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az izmos is nőies, nem tudom mit parázol, főleg, hogy egy kis hétköznapi naturál tornázgató lánynak esélye nincs (női szinten) komoly izomzatot felszedni.
2013. jún. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazad van. Hát, azért elég régóta tornázok, viszont nem vagyok egy kigyúrt állat, aki nem hasonlít egy nőre. Csak annyiból rossz, hogy rengetegen a vékonyka combokat részesítik előnyben és elborzadnak az izmosabb, esetleg kisebb felesleggel megáldott comboktól :D


Na mindegy. Köszi a válaszokat, jöhetnek még, érdekelnek a vélemények! :)

2013. jún. 21. 23:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyi az annyi? Mekkora a combod (=mekkorát tartasz vastagnak)? Milyen magassághoz/súlyhoz?
2013. jún. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

[link]


[link]


Nekem a hosszú, vékony,barna lábak tetszenek. De tényleg jól írtad mindenkinek más tetszik és az a lényeg te jól érezd magad a bőrödben.

2013. jún. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tegyél fel inkább a Te lábaidról képet, és megmondjuk a véleményt. :-)
2013. jún. 22. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hosszú és vékony/izmos. Ha picit husis, az nem gáz, de azért ne legyen olyan szétfolyós. Ha egy alacsonyabb lányról van szó, akkor is előnyös ha vékony/izmos a combocskája. Lényeg az, h ne gusztustalanul hájas és/vagy fatörzs vastagságú legyen!
2013. jún. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!