Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gél lakkra fényzselé?

Gél lakkra fényzselé?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy gél lakkra, a két réteg felkenés után használhatok fényzselét? (master top gel)

Néztem több neves műkörmös által készített videót a gél lakk használatáról, és furcsa mód az egyikőjük azt mondta, hogy nem használható fényzselé mert berepedezik, a másik hölgy pedig konkrétan fényzselét tett rá...szóval nem tudom mi az igazság :)



2013. jún. 25. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A normál fényzselé nem erre való, a másik pedig vagy színtelen fényzselét kent rá, vagy rugalmas fedőfényt. Nagyon nem mindegy. De ha a géllakk alatt van rendes zselé vagy porcelán réteg, akkor viszont azt kensz rá amit akarsz. De ma már lehet kapni olyan géllakkot, ami nem indokolja a fényzselét (persze ha nem csinálsz rá mintát).
2013. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, most vettem észre, hogy rosszul írtam valamit. A második mondatnál: színtelen GÉLLAKK, vagy rugalmas fedőfény. Bocsi
2013. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

minden normális körmös géllakkra való topzselét használ, ami tulképp a színtelen géllak. Van olyan, aminek külön van a fedője, vagy akinek egyben az alappal.

De a sima fényzselé bereped a géllakk tetején.

2013. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm, akkor csak az zavart be, hogy a csajszi konkrétan fényzselét mondott. Nem vagyok hozzáértő csak magamnak szeretném otthon csinálni és ezzel az eggyel nem voltam tisztába.
2013. jún. 25. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Valahogy gondoltam, hogy ezért kérdezed... És ezek után is azt mondja mindenki, hogy videókból meg lehet tanulni a körmözést... Látszik
2013. jún. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!