Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy 15 év körüli lány...

Ha egy 15 év körüli lány 180cm magas és 70kg, akkor mennyit kéne fogyjon? Milyen gyakorlatokkal érhet el pozitív változást combon és has tájékon?

Figyelt kérdés

(Bocsánat, ha nem megfelelő kategóriába tettem a kérdést.)

Bizonyára a megfelelő étrend is nagyon fontos, de a szülő nem engedi a diétázást. (pl. ha rájön, hogy a szokottnál kicsit kevesebb az elfogyasztott étel, vagy ha 6 után már nem evett, akkor már veszekedés támad, hogy ebben a korban nem szabad fogyókúrázni...)

Természetesen minél többet próbál az illető lány mozogni, de a futást nem bírja, a környéken nincs sportpálya, így az emberek megbámulják a futókat...

A haspréssel, gugolással, ugrókötelezéssel, szobabiciklivel próbálkozik, de másnapra az izomláz miatt nem tudja tartani az elképzelését...

Mit javasolnátok?

Kép nem áll rendelkezésre.



2013. júl. 1. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semennyit, mert 180 centihez tökéletes a 70 kiló!
2013. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát az nem olyan biztos, hogy tökéletes... a has táékán és combon akad plusz lerakódott zsírréteg... ugyanis a comb kerülete 57cm...
2013. júl. 1. 20:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egy kis zsírrétegnek kell lenni rajtad, hiszen az adja meg a nőies formát, és a menstruációhoz is kell bizonyos mértékű testzsír.
2013. júl. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jaj, kislány, ez így nagyon rossz. Én is veszekednék veled a "diétás" marhaságaid miatt. A hat után nem evés csakis akkor nem orbitális ipari marhaság, ha 8kor már édesdeden szunyálsz.

Ha így is zsíros vagy, akkor túl magas a testzsírszázalékod, azt lejjebb kéne vinni. Szálkásító diétával fogysz, olvass utána body.builderen, és hasonló sportos oldalakon, ne feminán és társain. Aztán (vagy előbb?) izmot kéne felszedni valami jó kis rendes edzéssel, nem dvd-s ugribugrival.

Helyi zsírégetés meg nincs, nincs ráhatásod, honnan fogyj.

És mindennap sem kell edzeni, néha kell a regenerálódás is.


edzoterem.blog.hu/fogyozol, ezt is olvasd el

2013. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, csak ezen a blogon melyik cikket, mert nem tudom eldönteni...
2013. júl. 2. 20:31
 6/11 anonim ***** válasza:

Ott van, hogy a fogyózolt, csak nem mertem még linket keresni, mert féltem, hogy addig meghal a gépem (halódik szegény Tihamér).


[link]

2013. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi... van valami a cikkben, bár a teljes életmódváltás is nehéz nálam...
2013. júl. 2. 20:41
 8/11 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ebbe az irányba indulj, ne az általad elképzeltbe.
2013. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan képzeltem el...
2013. júl. 2. 21:19
 10/11 anonim ***** válasza:
pontosan annyit kell fogynod, hogyha belenézel a tükörbe akkor elégedett legyél. A kilókat ne nézd:))
2013. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!