Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek rendben van az,...

Szerintetek rendben van az, hogy egy csaj a céges irodában a nyári melegben folyton kiveszi a lábát a papucsból, és állandóan látni a meztelen talpát? Illik ezt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

amíg nem retkes vagy büdös, szerintem nem gáz.

Én is így szoktam ülni, senki nem szólt még be érte :O

2013. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én tudok olyat, aki egy elég flancos külföldi cégnél HR-es és mezítláb szokott rohangálni a szőnyegen...először meglepett, másodjára már észre se nagyon vettem.
2013. júl. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a főnöke, kollégái.. biztosan van olyan ember, aki beszólna emiatt, de olyan is, akit nem érdekel.
2013. júl. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, milyen beosztásban van, hol van az íróasztala és mennyire zavarja a többieket az irodában. Én is mindig mezítláb vagyok az irodában, de mi csak ketten vagyunk a kolléganőmmel, őt pedig nem zavarja. :D Figyelek rá persze hogy mindig tiszta legyen a lábam és véletlen se legyen büdi. :)
2013. júl. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Mért lenne gáz?:D

Nem a középkorban élünk

2013. júl. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz.. miért volna? Én is mezitláb rohangálok az irodában!
2014. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem a mezítlábaskodás zavar, hanem a talpmutogatás. Szerintem nem való.
2014. jún. 24. 16:51
 8/12 János Gilján válasza:
Mi egy telekommunikációs cégnél is rendszeresen mezítláb rohangálunk, pedig a szinten csak mérnökök és managerek dolgoznak. Szerintem semmi gáz nincs abban, ha valaki mezítláb van. De ezt a "szándékos talpmutogatást" nem értem. Odarakja a lábát az íróasztalodra talpal az arcod felé, vagy mi?
2016. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha nem az asztalra teszi föl, akkor keresztbe van a combján, fölfelé néző talppal. vagy törökülésben ül. Mindig az a benyomásom, hogy direkt látnunk kell.
2016. szept. 28. 17:09
 10/12 János Gilján válasza:
Az asztalra lábrakás már kicsit erős, de a többiben nem látok semmi kivetnivalót. A kérdés az, hogy téged ez miért zavar. Nem lehet, hogy van benne egy kis lábfetisiszta hajlam, amit nem engedsz felszínre törni és ilyen "kamu utálatban" mutatkozik meg, de valójában szexuálisan gerjedsz azokra a talpakra? Szép lába van amúgy a csajnak?
2016. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!