Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök ez a csiszológép...

Műkörmösök ez a csiszológép mennyire jó Kezdőknek melyiket ajánlanátok megfizethető áron?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 25. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Tanfolyamot elvégezve vagy kezdő vagy úgy, hogy gondoltál egyet és nekiálltál körmözni? (nem bunkóságból kérdezem, de ez az elsődleges szempont)
2013. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
okj-s tanfolyamot elvégeztem.De ott nem tértek ki a csiszológép használatára...
2013. júl. 25. 16:52
 3/9 A kérdező kommentje:
mint a legtöbb helyen magamtól tanultam meg a legtöbb dolgot mert a képzés az mondhatni elég gyenge volt.
2013. júl. 25. 16:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Kezdetnek lehet jó lenne ez a gép, de hosszú távra már nem. Egyébként meg neten keresztül szerintem ne rendelj gépet, menj be inkább egy szaküzletbe vagy fodrászkellékesbe, mert az egyik legfontosabb szempont, hogy a kézi egysége könnyű legyen. Ezt a legjobban úgy tudod kipróbálni, hogy a kezedbe veszed. Másrészt meg fontos, hogy oda-vissza forgású legyen, és normális anyagokból legyen összerakva. Ez az olcsó gépekre nem jellemző.

Szerintem egyszerűbb lenne, ha felkeresnéd a nails.hu-t, ott van egy külön topik erre a témára, nagyon sok tanácsot találsz.

2013. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi már ott is kérdeztem, és találtam egy oldalt ahol van rá garancia is.JD200-as odavissza forgásirány,gyorstokmányos 30000 fordulat egész jó.nem napi szinten használnám úgyhogy kezdésnek talán jó.JD700 ról jókat írtak évek óta semmi probléma nem volt vele.De a lábpedál funkciót nem használnám szerintem csak elvonja a figyelmemet.
2013. júl. 25. 20:40
 6/9 A kérdező kommentje:
2013. júl. 25. 20:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is JD jelzésű gépen van, a számát nem tudom, de a kézi egysége iszonyú nehéz, néhány óra folyamatos használat után nagyon fáj a kezem tőle (volt, hogy utána napokban is éreztem), ezért mondtam fontosnak, hogy könnyű legyen. Esetleg írj a cégnek és kérdezd meg mekkora a súlya.
2013. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Uh az nem jó ha nehéz.És a KUPa safty bit fej passzol a JD-sekhez?Írtam már levelet.
2013. júl. 26. 12:36
 9/9 A kérdező kommentje:
Budapesten vagy Székesfehérváron hol van ilyen körmös csiszológép szaküzlet lehet tényleg inkább fogásra kipróbálom.Ahol tudnak segíteni is.
2013. júl. 26. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!