Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szines kontaklencsét, de honnan?

Szines kontaklencsét, de honnan?

Figyelt kérdés
Sűrgősen kellene nekem fehér kontaklencse. Kerestem, de sehol nem találta olyat amilyet én elképzeltem. Lehetőleg minél olcsobb legyen, de biztonságos is. Előre is köszönöm! :)

2013. júl. 30. 08:36
 1/5 anonim válasza:

Szia!



Én most innen rendeltem ,igaz nem színeset . De van színes is .


[link]

2013. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2013. júl. 30. 09:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha első lencse, akkor mindenképp menj el vizsgálatra, ahol bemérik a szemed és ajánlanak valamit, milyen méretűt hordj, lehet valami próbát is adnak hogy bírja-e a szemed, bár ha csak színes kell, nem tudom, mit csinálnak.

Az optikákban viszont drágák a lencsék és nekik is idő fehéret beszerezni, így netről jobban megéri rendelni.

Van egy csomó sima online lencserendelős hely, színeseket partykellék meg alternatív oldalakon is be lehet szerezni.

2013. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. júl. 30. 10:09
 5/5 anonim válasza:
Az a legviccesebb ,hogy én nekem nem volt próbalencsém. Egyből rendelt nekem az orvosom 3x2 db havi lencsét . Még berakni se segítettek (14 éves voltam) . 2 nap után sikerült berakni . De azért nagyon boldog voltam. Ja és egyből 12 órát volt bent a szememben .. semmi szárazság,pirosság .
2013. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!