Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, és a mellem...

16 éves vagyok, és a mellem kb.10 éves korom óta nem nő semmit. Régebben nagynak számított, de a mostani testalkatomhoz nem a megfelelő méret. Kicsi, így aránytalan a testem. Van rá esély, hogy a közeljövőben nőjön, vagy már csak a műtét segíthet?

Figyelt kérdés

Utánanéztem az ilyen témájú kérdéseknek itt, és mielőtt még mindenki nekem állna : nem, nem a pasik miatt. Nem izgat mit gondolnak a fiúk a mellemről, teljesen hidegen hagy, egyszerűen csak szeretnék magamnak megfelelni, és ezt egy arányos testalkattal el is érném.

Nem értem mi baj lehet, anyukámnak is nagy melle volt ennyi idős korában, és lassan tesómnak is (14 éves)nagyobb melle lesz mint nekem. =/


2009. okt. 24. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, nincsen semmi baj(od)!!!

Énis 16 éves vagyok, és a melleim tök kicsik...:S

Engem is zavar, de sajnos nem tudok mit tenni ellene, ez van, majd megnő.

Neked is nőni fog, mert még fejlődésben van a szervezeted, nem mindenkinek nő egyformán, ne pánikolj!;)

Erre találták ki a push up-os, meg a szivacsos melltartót.:)

2009. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez igaz,hogy még nőni fog az tuti,viszont ha majd lesz egy pasid,és késöbb szedsz esetleg fogamzásgátlót,akkor attól is nőni fog a melled. Barátnőmnek 75-b melle volt,másfél éve szedi a tabikat,és 80b-s azóta a melle ;)
2009. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

16 éves vagy basszus hát van akinek 20 éves koráig kicsik!

A műtétet felejcsd el berakatsz egy szilikon? Hát az úgy néz ki hogy a melled alatt felvágnak és így felhajtják az egész mellett beraknak egy párnát aztán összevarják és ott a mellkörnyéken a bőrt odavarják a bordák körüli részekhez hogy ne lőgjon azt a szilikon 5 évente cserélni kell mert egy penészes massza úszik benne rémesen gusztustalan és nagoyn drága...

2009. okt. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nőni már nem fog. Való igaz, hogy az emberi szervezet 20 éves koráig fejlődik, de nőknél a magasság és a mellméret növekedése nagyjából az első mentruáció után megáll. Nézd a jó oldalát: a kis mell sose fog lógni, sőt! Én 2 gyereket szültem és nekem nagy mellem volt. Szülés után mit gondolsz mi történt? Kb. a felére csökkent a méretük és megereszkedtek, rajtam tényleg csak a műtét segített. Viszont ismerek olyat, akire szülés előtt még az A kosaras melltartó is nagy volt, na az ő melle szülés után jó 1 számot nőtt és egyáltalán nem lett lógós! Tény, hogy a nagy mell nagy előny, de pl. egy jó popsi is hatalmas előny. Találd meg azt a testrészedet, amit tökéletesíthetsz, így növelheted az önbizalmadat. Ne dőlj be a hülye média által sulykolt ideálokra, mert nem igaz az, hogy a nagy mell út a mennyországba. Kis mellel is lehetsz boldog, ez nem fogyatékosság, hanem adottság!!!
2009. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen mindenki válaszát, nem tudom mi lesz később, én még reménykedem. :P :D
2009. okt. 25. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!