Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért szidják állandóan a...

Miért szidják állandóan a vékony lányokat?

Figyelt kérdés

Annyira zavar, hogy mindenhol a sovány lányokat szidják.

Pl. hogy a kutyák játszanak a csontokkal.

Valaki meg írta, hogy az a jó, ha van mit fogni a nőn, és nincs sok értelme, ha se melle, se segge.

Na de ha valaki sovány, és nem tehet róla, nem egy anorexiás beteg emberke? Akkor most legyen bűntudata, amiért ilyennek született?



2013. aug. 15. 20:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
16%
A nők legnagyobb többsége vékony akar lenne mert azt hiszi h az a szexi, nekik üzenném innen is h ez nem így van. ennyi
2013. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Ebből már nekem is elegem van, semmi bajom a kövérekkel de mindennap azt dörgölik az orrom alá, hogy az a normális és azon van mit fogni stb... De hát istenem ha egyszer az mégsem egészséges? Nem értem a logikát, nem is próbálom megérteni szerintem a vékony lányok szépek!
2013. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
64%
Nem kell vele foglalkozni. A tinik egyik tulajdonsága, hogy mindenért belekötnek a másikba. Ha magas vagy azért ha kicsi vagy azért ha kicsit husisabb vagy azért.
2013. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát igen, de nem csak tiniknél megy ez. Felnőtt emberek véleményeit olvastam.
2013. aug. 15. 20:37
 5/26 anonim ***** válasza:
64%
Meg egy sovány ugyanúgy nem tehet róla, hogy sovány... Ki meg tehet rőla az meg úgy érzi jól magát és szerintem kicsit se érdekli hgy egyes férfiaknak már csak a kövér nők tetszenek.
2013. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen megértelek. Én is nagyon vékony vagyok, édesanyám is az volt ilyen idősen. És olyan rossz azt hallani, amit fentebb leírtál. Olyan lapos vagyok mások szerint mint egy férfi, még az is jobban domborodik. (75/B a méretem, hát mégsem elég a többségnek)

Nincs is kedvem kimenni a házból, annyira néznek rám (48 kiló vagyok 165 cm-hez) és állandóan azzal jönnek, hogy miért diétázok, meg fejezzem már be ( amúgy eszem ágában sincs diétázni)

Á sosem fogom az ilyen embereket megérteni, de ha valaki ilyenekkel jön, meg lehetünk arról győződve, hogy magával nincs az illető kibékülve, azért kritizál másokat. És mint a vírus ezt az alacsony önértékelést rám is rám tették.

Bocsi a sok hibáért, de siettem....

2013. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azért küzdök mert nem tudom elviselni hogy dagadt vagyok, én is szép, vékony, nőies szeretnék lenni, mert szerintem az a szép!

66kg vagyok és 172 cm magas...

És rettenetes utálom magam, és a külsőm, persze az emberek azt mondják h szép vagyok, de nekem akkor se tetszik amit a tükörben látok!

Sajnálom h nem vagytok megelégedve magatokkal, nem gondoltam volna h a vékony csajok is aggódnak a súlyuk miatt! :/

18/l

2013. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
41%

Hol szidják az egészségesen (!) vékony lányokat?


A soványság ugyanakkor ugyanúgy NEM egészséges, mint a kövérség.

Ha valaki nem betegség miatt túl vékony, akkor ugyanúgy tehet róla, és tudna változtatni rajta, ha akarna (és van elég pénze ételre)!


[link]

2013. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%

Senki sem szidja az egészségesen! természetesen! vékony lányokat. Akik "olyan fajták" nem tehetnek róla, ilyen a genetikájuk.

Azokat a vékony lányokat "szidják" akik drasztikus fogyókúrázással, diétázással vékonyak.

És senki sem mondja hogy a kövér a jó. Azt mondják, hogy ha egy kicsit husis az a jó, mert van mit fogni. Tehát nem a kövér a jó.

2013. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Ezen az oldalon olvastam most sok olyat, amitől rossz kedvem lett. [link]


Én hiába eszek rengeteget, meg tornázok, nem sikerül híznom (bááár, a napokban felszedtem 0,5 kilót, juhé :D )

2013. aug. 15. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!