Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen kinézetű/s...

Ariana-girl kérdése:

Fiúk! Nektek milyen kinézetű/stílusú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
mondhattok sztárokat is hogy kire hasonlít meg jellemzőkre vagyok kíváncsi :) köszi előre is

2013. aug. 24. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Akinek ilyen a stílusa: [link]


[link]


[link]


Persze ne legyen rövid haja:) Csak öltözködésileg mutattam ezeket:)

2013. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aham...tehát neked inkább most akkor a merész vagy a csinos? mert ebből nem tudom eldönteni. és hajszínbe mi jön be? vagy az mindegy?
2013. aug. 24. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Mind a 2 egyaránt :D Olyan mint Miley pl :D Az m1,csak ne legyen rövid a haja :)
2013. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2013. aug. 25. 10:42
 5/7 A kérdező kommentje:
egyébként te szoktál így öltöző lányokat látni az utcán?? o.O
2013. aug. 25. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig nem tudtam volna erre a kérdésre válaszolni, de mára már megvilágosodtam. Az ilyen stílusosan öltözködő, de a klubbok partikislányaival össze nem keverhető visszafogottabb külsejű lányok jönnek be. Szóval látszik a külsején az igényesség, de nem az a feltűnő rózsaszínben vadul nyerítő forma (fesztiválokon láttam hasonlókat, de ott mindenki a vad formáját adja, tehát megtévesztő). Szóval ne higgye azt hogy királylány, tudjon lealacsonyodni a hülyülés szintjére. Meg persze a szokásos aranyos kedves bla bla :D

Tévedtem. Még most sem tudok normális választ adni erre a kérdésre, nem tetszik a válaszom.

2013. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de nekem tetszik a válaszod :) sokkal jobban sőt hasonlítok arra amit leírtál.:) köszi
2013. aug. 27. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!