Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért menő most így dicsekedni...

Miért menő most így dicsekedni? Vagy csak szerintem dicsekvés?

Figyelt kérdés
Felraknak egy tök átlagos képet fbra, és megjelölik, hogy Rómában voltak, meg Görögben, meg stb.. Csak szerintem dicsekvés? Nekem legalább is sose jut eszembe bejelölni, hol vagyok.
2013. aug. 24. 20:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
47%
te marha gazdag, vagy marha irigy egy ember lehetsz.
2013. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Ha voltak az adott roszágban, és bejelölik a képen, akkor ebben semmi szokatlan, kirívó nincs. Egyszerűen élnek egy lehetőséggel ,amit az oldal núyjt nekik, miszerint pontosítani tudnak, hol készült a kép, és hogy nem is oly rég hol voltak.


"Nekem legalább is sose jut eszembe bejelölni, hol vagyok."


Ez te vagy, másoknak meg eszébe jut. Biztos van, aki szerint dicsekvés - rajtad kívül -, ahogy van, aki szeirnt meg tlejesen alap dolog. De nehogy már azért legyen valami negatívum, mert neked nem jut eszedbe csinálni...

2013. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Neked azért nem jut eszedbe,mert nem vagy sehol.Otthon poshadsz..és még irigy is vagy hogy más megteheti.Gratulálok.
2013. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem dicsekvés. Igaz, én nem jutottam el jó pár éve külföldre, de nem szoktam irigykedni, vagy rosszallóan nézni arra, aki kiteszi a nyaralós külföldi képeket. Nekem eszembe se jutott, hogy bármi baj van ezzel.
2013. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem se dicsekvés,de azért nem kizárt hogy valaki amiatt csinálja
2013. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én nem is teszek fel képeket:D De nem is ismersz, ne mondd már, hogy itthon poshadok!
2013. aug. 24. 21:15
 7/12 anonim ***** válasza:

ebben mi dicsekvés van?

amúgy nekik nem átlagos,egy szép emlék amit megakarnak osztani másokkal

még mindig jobb mint amikor az ember a mosdóban készült képeket pakolja ki

2013. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem dicsekvés.

Azt is bejelölik, ha egy barátjuknál/barátnőjüknél voltak, vagy egy szegény kis faluban.

2013. aug. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem dicsekvés. Idén 4x voltam külföldön és mindegyikről van fent kép fészbukon. Ha nem tetszik nem kell nézni, megtehetem,hogy elmehetek. :D
2013. aug. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem dicsekvés:) te is kiírhatod, attól még hogy neked nem jutott eszedbe, más már dicsekszik?:D én is voltam idén külföldön és feltettem fb-ra és meg is jelöltem, hogy hol voltam, nem tudom, miért baj ez:D én pl már elég régóta nem voltam külföldön:)
2013. aug. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!