Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Érdemes party kontaklencsét venni?

Van szemüvegem de nem használom. (Anélkül is jól látok) Érdekelne a kék lencse és hogy ha neten megrendelem az milyen?? Egyáltalán adjak ki érte pénzt??

Keress kérdéseket hasonló témában: partykontaklencse

2013. aug. 28. 23:42  Privát üzenet  

A válasz

Szerintem nem érdemes. Egyrészt drága, másrészt ezek a színes lencsék nem szoktak túl jó minőségűek lenni. Nekem dioptriás lencsét kell hordanom és anno rákérdeztem a színesre, de mondta a szemész, hogy az én szememhez nem is igen lenne alkalmas a színes, mert rosszabb minőség.

Plusz szerintem örülj neki, hogy nem kell vele vacakolnod:)

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2013. aug. 29. 00:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol érdemes rendelni kék kontaklencsét?
Szines kontaklencsét, de honnan?
Milyen a Cosmo ruhacsere-partija? (Lent! )
Mikor lesz a 2013as Cosmopolitan magazin altal rendezett Cosmo ruhacsere parti?
Halloweekor élethű vámpír szeretnék lenni, honnan rendeljek olcsó vörös kontaklencsét?
Mi az aktuális ruha választás egy buliba?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!