Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves,164 cm-s, átlagos...

MHannah97 kérdése:

14 éves,164 cm-s, átlagos alkatú lánynak normális a 70A-s melltartóméret?

Figyelt kérdés
Nem túl kicsi???
2013. szept. 5. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
De az. Legalább B kosárnak kéne lennie ahhoz, hogy egyáltalán mellnek lehessen nevezni és ne csak valami kinövés legyen. A-s mellű szerintem feleslegesen hord melltartót, minek? Kb. csak dísznek jó. Az igazi mell az a C kosár.
2013. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy "normális" és "nem normális" mellméret.

Egyébként a Tiéd még biztosan nőni fog, még csak 14 vagy, 21 éves korodig még bőven van ideje...

2013. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De, kicsi, de ez adottság kérdése sajna..nekem 23 évesen is ekkora, és nekem már nőni se fog..
2013. szept. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

Normális!! Átlag alatti, de ettől még normális, nincs semmi bajod! Sőt, még simán nőhet, szóval nincs miért aggódnod :) És szerintem a pici cici is lehet ugyanolyan szép, mint a nagy csöcsök... persze ez csak én vagyok :DD


21f

2013. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Tök ugyanazaz a helyzet én is 164 cm vagyok 75a-val xD

14/l

2013. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5: Váá de idegesítő ...ugye?://

Többiek kapjátok be (tisztelet a kiv.nek)

2013. szept. 6. 21:05
 7/13 anonim ***** válasza:

Tessék szíves lenni felfogni, hogy a mellméret nem kor függő. Más 14 éves full lapos, megint másiknak meg D kosár kell. De ha voltál az utcán az elmúlt napokban akkor ugyanezt megállapíthatod, gimnazisták, egyetemisták és középkorú nőkre nézve is.

Az átlag méret mo-n a B-C.

Amúgy ha a mellkasodon található zsírszövet nem buggyan ki a melltartó formát öltött matériából, akkor az adott méret nem kicsi, hanem számodra pont ideális.

2013. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
minden mellméret normális. én pl. nem azt nézem egy lányon elsősorban és mindenkinek más is jön be. én nekem pl. 90%-ban kis mellű lányok jönnek be, úgy egészében alakot nézve (kaptam is már b*zizást érte, hogy nem a nagy csöcsökre indulok be, na de mit csináljak ha nekem a kicsi jön be:D)
2013. szept. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok:D

engem nem zavar több oszt.társam is laposabb nálam:)

2013. szept. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
162 cm vagyok és 75A a mellméretem. 14,5L
2013. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!