Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Végleges szőrtelenítésnél a...

Végleges szőrtelenítésnél a többszöri kezelés előtt/közben szabad házilag is szedni?

Figyelt kérdés

Nekem elég kellemetlen helyen is van szőr, az arcomon. Vélhetően hormonális problémák miatt. Gondolkodom ezen a megoldáson, hisz nem állapot, hogy minden reggel ezzel töltök órákat, meg sminkkel takarom el a részeket.

Ha ilyen kezelést igénybe vennék, ami tudtommal több alkalom minimum, akkor az idő alatt én szedhetném odahaza is csipesszel a szőrszálakat, vagy muszáj lenne hagyni, hogy nőjenek?


2013. szept. 7. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Végleges szőrtelenítés alatt csak borotválni szabad az adott területet a kezelések között.
2013. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a borotválástól csak jobban megerősödik. :/ Sosem borotváltam, hisz akkor pláne hogy nézne ki...
2013. szept. 7. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ehhez a kezeléshez csak borotválhatod, máshogy nem ér semmit:s
2013. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És mennyire végleges a végleges? Mert eléggé egymásnak ellentmondókat olvastam róla.

Valakik szerint senkinek sem múlik el tőle teljesen, hiába akárhány kezelés, pár éven belülről kezdődik elölről, más állítása szerint pedig végleg elmulassza.

2013. szept. 7. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!