Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan "banán" alkatú...

Van itt olyan "banán" alkatú lány (kis mell, keskeny csípő), aki hízással ill. sporttal melleket varázsolt magának?

Figyelt kérdés

Mondjuk A kosárból B-t?

Nagyon sovány voltam sokáig (kb 48/171), most is csak 53 kiló körül vagyok, de a mellem kb ugyanolyan lapos. A fenekem egyáltalán nem az, de a csípőm tök keskeny, szóval szemből nézve nem nagyon vannak íveim:-)

De elég akataterőm lenne sportolni és többet enni, ha hallanék egy-két sikertörténetet:D



2013. szept. 9. 15:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Á, kizárt.

A meglévőt megemelheti, de egy kosárnyi változást biztos nem tudsz elérni.

Azért ártani nem árt: végezz sok-sok fekvőtámaszt!

2013. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Oké, inkább a hízást gondoltam esélyesnek, mint a sportot...
2013. szept. 9. 16:18
 3/15 anonim ***** válasza:

Hízással se mész sokra:kb +5 kg min kéne hogy látszódjon:(

De!

Ez nem akadály minden esetben:)

2013. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha alkatilag ilyen vagy akkor csinálhatsz bármit nem fogsz mellre hízni. Húgom körte alakú 16 évesen 80 kg volt 170 cméhez, majd sikerült 20kgot leadnia, de a melle semmit nem változott, ugyanúgy a kosaras. Én már túl vagyok egy terhességen és majd 30 kg hízáson, 20 kg fogyáson a melleim mérete egyszer sem változott. Pedig hogy mondták hogy majd megnő ha terhes leszek. Hát nekem nem. Ilyen vagyok alkatilag.

Próbáld el fogadni magad úgy ahogy vagy.

2013. szept. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De 5 kiló szerintem is látszódna, és akkor még mindig csak 57/172 lennék. Ha egy kicsi a mellemre menne, baromi jó alakom lenne!:D
2013. szept. 12. 12:55
 6/15 anonim ***** válasza:
attól mert hízol még nem biztos,hogy mellre is fogsz én 50 kg voltam és most 54 és a mellem semmivel nem lett nagyobb
2013. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha melledre menne akkor látszódna. De nem oda fog menni. Miért? Mert genetikailag kicsi a melled. Tudod hogy mehet oda plusz zsír? Ha a sebész kivágja és odarakja.
2013. szept. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg egyél ösztrogénban dús kajákat,az nagyobbítja a melleket..(szója,spenót)

nekem 80Bkosaras melleim vannak,és én se látom valami nagynak..

most kezdtem el hízókúrázni(körte-homokóra alakú vagyok),és a mellemre is ment valamennyi,mert lehet,ha így folytatom talán 80C-s fog kelleni..

165/47/14/L

2013. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8. Te még alapból növésben vagy, neked még nőhet is magától annyit, hogy 80/C legyen, ez nem kajától függ.


Kérdező hízással csak akkor nőne a melled valóban, ha oda menne amit hízol, de hát ez nem egészen így van, mert általában comb, fenék, csípő az a terület, ahol meglátszik, de próbálj hízni, aztán majd meglátod te is, hogy hová megy. Egy 5 kg még bőven belefér neked.

2013. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én 48 kg voltam, most 55. De így is vékony, mert hozzá 175 cm magas. A lényeg hogy 7 kg jött rám, de inkább fenékre és csípőre sajnos :( mellemre is ment vm, de minimális.
2014. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!