Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A hézagos fog igénytelen? L/16

A hézagos fog igénytelen? L/16

Figyelt kérdés
Egyik fiú ismerősöm kifejezetten "aranyosnak" találja, de a napokban egy lánytól hallottam, hogy ez az igénytelenség jele. Ő persze nem ismert és nem tudta, hogy hallom. Nálunk a családban ez amolyan védjegy, anyunak, apunak is hézag van az első két foga között. Keresgéltem neten híres nőket, akik hasonló "problémával küszködnek" és sok helyen a hozzászólok azt írják, hogy szép nő, de a foga borzalmas.Én ápolom rendesen a fogaimat és eddig soha nem zavart, de most elbizonytalanodtam. Tényleg igénytelen hatást keltek? :/
2013. szept. 24. 06:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem:) te arról nem tehetsz,ez genetika!! :) Szerintem különleges!^^
2013. szept. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell foglalkozni ilyen beszólásokkal. Szerintem az az igénytelen, amikor valaki nem mossa a fogát. Erről nem tehetsz, nem mindenkinek van pénze fogszabályzóra. Inkább hallgass a fiúismerősödre aki aranyosnak találja :)
2013. szept. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy mekkora az a hézag, de ez még akkor sem az igénytelenség kategóriába tartozik! A 3 napos szaros gatya az igénytelen! Ráadásul a két fogad között jó messzire lehet a vizet spriccelni! Tudom, mert nekem is hézagos! F/3...
2013. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nincs egy centiméter. A többi között nincsen hézag és szerencsére nem túl nagyok a fogaim. Hát mit tudok tenni, ez van :) Tudom, hogy mostanában divat mindent megcsináltatni magunkon, ami eltér az átlagtól, de én valahogy szeretem, hogy ebben is hasonlítok apura meg anyura. Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek megy a zöld kéz :)
2013. szept. 24. 12:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem, szerintem szép :) Nem tehetsz róla, a legtöbb amit csinálhatsz az, hogy elfogadod, és bátran viseled. Ha magabiztos vagy, akkor senki se szólhat be a kinézetedre. Akit meg ennyi zavarna az...

Híres embereknek nekem Lindsey Wixon és Ashley Smith jutott eszemb. Előbbit gyakran látom Terry Richardson oldalán, utóbbival pedig a 30 seconds to mars egyik klipjében találkoztam. Szerintem mindketten gyönyörűek, sok fotósorozaton a fogukat is kiemelik, mivel érdekes, szokatlan, és a védjegyükké teszi őket.


[link]

[link]

2013. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítő szavaidat. Hidd el, hogy sokat segítettél és a többiek is :) mondjuk nekem nem ennyire feltűnő a hézag, de szerintem is gyönyörűek ezek a lányok. Nekem tetszik Kirsten Dunst is , igaz neki nem hézagos a foga, csak olyan "nem tökéletes" :) Neked is ment a zöld kéz :)
2013. szept. 24. 19:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!