Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Félvér vagyok, lehet ég...

Félvér vagyok, lehet ég valaha normális életem?

Figyelt kérdés

fekete-magyar emberkék által pottyantott gyermek, 14/L


és valahogy olyan furán érzem magam, a sok normális ember között, és ha látok Pesten egy fekete fickót akkor szintén furán érzem magam...



2013. okt. 9. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

szerintem a félvérek különlegesek, és a feketékről is ezt gondolom.

Szerintem ennek örülnöd kéne, nem átkozni

14/l :)

2013. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
nem különleges sem a félvér sem a fekete, maximum magyarországon kevésbé gyakori. ember vagy, ugyanolyan mint a többi, ebből indulj ki és ne azonosulj csak és kizárólag a fajtáddal.
2013. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
ó, biztos nagyon-nagyon szép vagy, küldesz képet? :3
2013. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
70%
Kinek mi a normális? Ez elég szubjektív. Biztos, hogy egész életedben az lesz, hogy a fehérek között fekete leszel, a feketék között pedig fehér. Plusz mindig ugyanazt az 5 kérdést fogod kapni azoktól az emberektől, akik először találkoznak veled. Ha ezeken a dolgokon túllépsz, és nem hagyod, hogy felül kerekedjen rajtad, akkor úgymond normáliséleted lesz. Én ismerek több félvér felnőttet. Az egyiknek fekete férje van, a másiknak fehér. Szóval, családjuk, munkájuk van. Ha nem látod a bőrük színét, hétköznapi emberek. Ha ez a normális, amire vágysz, akkor semmi gond, minden esélyed megvan.
2013. okt. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
Ja! Még valami. Nem fekete-magyar szülők, hanem fekete-fehér, vagy ....(nigériai, ghánai, a helyes beillesztendő)-magyar. Az emberek körülötted pedig nem normálisak, csak fehérek.
2013. okt. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem küldök képet, hát apum londonban lakik és egyetemre valószínűtlen hogy magyaron fogok tanulni
2013. okt. 10. 06:58
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Én ázsiai félvér vagyok, rám is páran furcsán néznek, bár annyira szerintem nem látszik rajtam és még "divatba is jöttem", mostanában szerintem a feketék is kelendőek, itt is mennyi kérdés van, ahol egzotikus emberekkel akarnak ismerkedni.

A normális élet meg nem a származástól függ, ettől függetlenül lehet tanulni, barátkozni, dolgozni...

Londonban pedig jóval hétköznapibb leszel, mint itt.

2013. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
53%
En is mulat (afrikai-magyar) lany vagyok.Budapestnel sokkal kisebb varosban lakok/laktam es arrafele igen megbamulnak meg osszsugnak a hatam mogott megallitanak stb, es ezek azert elegge zavarnak.Sot...neha a tarsadalom kirekesztetjenek erzem magam mert kulsoleg mas vagyok mint a tobbiek, viszont en is ugyanugy magyarnak vallom magam hiszen itt nevelkedek a neger rokonaimat nem ismerem(apukamat sem)De amugy nincs kedved beszelgetni facebook-on ?:)
2013. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Picit mindig ki fogsz lógni a többiek közül: egy társaságban már messziről másként festesz, de ez ne zavarjon.

Aki nem kerül veled közelebbi kapcsolatba, az fekete lányként fog gondolni rád, de az ő vélemény nem számít.

Aki meg közelebbről megismer, az meg nem a bőröd színét fogja nézni.

A különlegesség, egzotikusság előny is: volt egy időjárás-mondó nő, Onyuta Judit, ő pl. nyilván a Magyarországon nem mindennapi kinézete miatt kapta meg a képernyőre való kerülés lehetőségét.


És ne hívd maga "pottyantott" gyermeknek, akkor se, ha nem tervezetten lettél. Apádnak mennyi utat kellett megtennie, hogy te megszülethess!

2014. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is afrikai-magyar lány vagyok, engem is jól megnéznek az emberek. De annyira nem zavar, én is visszanézem őket. XD

Barátaim is vannak, remélem, hogy neked is. :) A néger rokonaimat nem ismerem, apukámat sem, anyukám pedig elhunyt. Az apukámmal 8 éves korom óta nem beszéltem telefonon.


11/L

2022. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!