Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim piercing kezelése?...

Intim piercing kezelése? (Vénusz domb) Többi lent!

Figyelt kérdés
Egy hete csináltattam, és a szalonban azt mondták, úgy kezeljem, mint a köldök piercingemet, hogy második naptól egy kis alkoholos vattával megtisztítani körülötte, majd amit vettem tőlük piercing gél, azzal bekenni naponta kétszer! Ezzel nincs is gond, így kezeltem a köldökömet is, viszont több helyen azt olvastam, hogy alkohollal nem szabad kezelni! Most akkor melyik igaz?
2013. okt. 18. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha óvatosan kezeled, akkor nem lesz baj, de biztosra ezt nem állíthatom, mert én nem hordok piercinget a farkamban.
2013. okt. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az alkohol szárít, ami nem tesz túl jót. Mondjuk ezt nem intim piercinggel kapcsolatban mondták, de gyanítom, hogy ott sem jó:D
2013. okt. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az alkohol egyrészt szárít, másrészt citotoxikus hatású, tulajdonképpen olyan, mintha a gyógyulás ellen dolgoznál. A soóldatos módszer minden piercing esetén a legjobb utókezelés. 250 ml tiszta, langyos vízben (kifőzöd, víztisztitó, stb.) keverj el 1/4 teáskanál nem-jódozott(!), finomra őrőlt tengeri sót. Nagyon fontos a mennyiség, mert ha túl sós, akkor kiszárít. Ezt naponta néhányszor applikáld a területre, talán a legegyszerűbb módszer az, hogy egy csészével rászorítod a piercingre, és néhány percig ott tartod. Egy oldatot csak egyszer használj fel, minden alkalommal használj frisset!
2013. okt. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!A szalonban vettem ilyen piercing gélt,ami állítólag direkt piercingekre van!Az jó,vagy krémből is más fajta ajánlott?
2013. okt. 20. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!