Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A ricinusolaj tényleg növeszti...

A ricinusolaj tényleg növeszti a szempillákat? Azt is hallottam hogy valakinek kihullott tőle. Vélemények róla? Nektek bevált?

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Elég ragacsos, én szempillanövesztésre nem használnám. Meg gondolj bele: belepislogsz a szemedbe egy (sok) ricinusolajos szempillát. Nem hiszem, hogy örülne neki.
2013. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én használtam/használom szempillára, szemöldökre, hajra.

Nekem CSAK a hajam hullott tőle, ezért oda már nem használok.

Szemöldökre és szempillára kiváló. Nem hiszem, hogy kihullana, de nem tudom. Szép hosszú lett tőle, viszont a vége színtelen, szóval csak akkor látszik inkább, ha szempillaspirált használok, vagy kozmetikussal befestem.

Elviekben van akinek sötétebb lett tőle..

2013. okt. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem pislogod bele a szemedbe, hacsak nem teszel rá sokat.
2013. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ó igen, szemöldök növesztésről én is hallottam ricinusolajjal, de nem tudom, tényleg hatásos-e?
2013. okt. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Mikor cseng már le a ricinus mánia? Soha nem volt semmiféle szőr és hajnövesztő hatása. Semmi ilyenre nem képes egy olaj, főleg nem úgy hogy rákened a bőrödre/szőrödre. Ennek semmi értelme. Hullani hullhat, mivel az olaj eltömíti a pórusokat.
2013. okt. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erősen hullani kezdett tőle, nagyon megbántam hogy megvettem és kipróbáltam.. Az alverde szempillaápolója viszont nagyon bevált, imádom! Csak ajánlani tudom, mert azzal biztos az eredmény :)
2013. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mellesleg egy kevés ricinus olaj is van benne :)
2013. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált.
2013. okt. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
60%

na most!.. az olajoknak és így a ricinus olajnak sincs semmiféle haj/szőr növesztő hatása! viszont az nem igaz hogy nem csinálnak semmit!... ápol! sőt sok olaj nagyon is csodaszer DE nem olyan értelemben hogy varázsol.. azt ne várjátok viszont ismétlem igenis használnak!!


a hajhullás és szempillahullásnak két oka lehet:

először is nagy mennyiségben valóban nem hagyja lélegezni a hajat/szőrt ami ettől kihullhat (ezt csinálja sok mű sampon és balzsam is --> "védőréteget" képez és kinyírja a hajad)

második lehetőség hogy megtisztítja az elhalt felesleges szálaktól hogy új egészséges tudjon nőni helyette

de ha tényleg olyan drasztikusan hullik tőle a hajad és szempillád inkább az első variáció és gyorsan felejtsd el!

2013. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ricinus olajnak szőrnövesztő hatása van!nem szőrre hanem bőrre kenve!!nem minden olajnak van csak a ricinusnak,es attól még nem csodaszer de igen szőrös leszel ott ahova kened,es nem fel ora alatt hanem hetekig hasznva!!tapasztalatból mondom!használják szemöldökre is ha kihulott valahol!!ha megiszod meg hasmenést okoz!huu akkor biztos varázslat nem?
2014. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!