Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bakancsba más-más színű...

Bakancsba más-más színű fűzőknek mi a jelentése?

Figyelt kérdés
Nem tudom tudna e valaki segíteni.Mostanában vettem magamnake gy acélbetétes bakancsot. Szeretném lecserélni a fekete fűzőt valamilyen más színűre csak nem tudom hogy a színeknek mi a jelentése. (annyit tudok csak hogy a fehér az a rasszizmus jelképe)
2007. okt. 3. 22:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim válasza:
98%

A punkok általába piros fűzőt hordanak.

A fehér a rasszizmus jele.

A narancssárgát a rasszizmus ellenzői hordják (bátor vállalkozás ezt hordani, nem mindig követi osztatlan siker főleg, ha egy fehér cipőfűzős társaság jön veled szembe)

Zöldet és feketét a rockkerek fűznek a bakancsukba.

Kék: rendőrellenesség.

2007. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
67%
Piros fűzőt általában a komcsi punkok hordanak csak, sárgát az anarchisták, kéket a rendőrgyűlölők. A fehér nem a rasszimus jelképe, bár a nácik is hordják, külföldön (Anglia, Németország) pont hogy az antirasszisták viselik, és ezt már sokan követik Magyarországon is. Sokan hordanak egy ilyet - egy olyat is, nekem pl. bal fehér, jobb fekete. Ez pl. teljesen antifa, nade mindegy. A zöldet sem csak rockerek viselik, hanem pl. azok is, akik fontosnak tartják a környezetvédelmet, illetve az antiglobalisták. De ahány ember, annyi féle fűzőmagyarázat.
2007. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
85%
A második hozzászólás elég nagy hülyeség, a piros fűzőt nem a komcsi punkok hordják, hanem az anarchista punkok, a zöldet pedig a rockerek, nem a globalisták. És még sorolhatnám. Nekem pl. piros-kék.
2007. dec. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
91%
Ja. Attól függ, hogy csak bakancsot akarsz-e vagy esetleg "mutatni" is akarsz-e vele valamit. Mondjuk a legtöbb ember aki szembejön veled az utcán valszeg úgysem gondolná, hogy lenne bármi jelentése a színnek szóval tökmindegy, rakjál bele valami "általánosat".
2007. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
100%

a piros a punkké az mindegy h anarchista vagy kommunista punk.

a fehér a néciké. (agliában a punkoké az is. :-) )

kék: rendör ellenes

a bordó álitólag fasiszta

a barna meg egy uj pénos kitaláls szerint: öreg mami gyülölő. mert hogy a nyanyákat utálják ahgy lökdösödnek a buszon meg pofáznka arégi korrol. barnát tegyél bele!

2008. jan. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
97%
Ezeknek egy nagy része igaz amit sokan írtak, de ha vkinek mondjuk kék, zöld, vagy akár piros a cipőfűzője az nem feltétlenül jelenti ezeket!!!Elég nagy divatba jött, hogy vki a kedvenc színét használja a cipőfűzőjének, meg persze eleve kaphatsz úgy cipőt hogy mondjuk maga a cipő mondjuk fekete és oldalt piros csík van benne és , hogy szebben nézzen ki a cipő piros fűzőt adnak hozzá!!!
2008. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
100%
Itt most az életbetkósokról van szó. Márpedig azokba eleve feketét adnak.
2008. ápr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
100%

Húha...

Hát nekem is van betkó, meg eléggé olyan körbe járok, de nem mindenkit érdekel a szín. Az igaz, hogy:

- A fehér rasszizmus

- A piros anarchista punk

- A kék rendőr ellenes

+ A lila a goth-oké, legalábbis én így tudom :)

Nekem sima fekete fűzőm van, mert 2m-s cipő fűzőt színesbe nem nagyon találtam :D Én inkább neon színeket raknék bele (industrial miatt [ez elvonatkoztatva csak úgy])

Sok sikert a fűző kereséshez :)

2008. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló vagyok. Nekem 14 soros, invaders bakim van abba 2m-s fűző minimum kell :)
2008. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt 14 soros, de sose cipőfűzőt fűztem bele (a 10 sorosba sem), hanem textilbolban vettem bele cipőfűző-vastagságú madzagot. A 10 sorosba 2 métert vettem, a 14-esbe 4 métert.
2008. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!