Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lány vagyok, imádom a goth...

Lány vagyok, imádom a goth stílust. Foglalkoztat minden, ami ebbe a kategóriába tartozik. Marily Mansont, meg társait hallgatok, de közben szeretem a cyber gothot is, meg a zenét is. Ez milyen már?

Figyelt kérdés
2008. júl. 9. 14:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a rossz, ha nem csak egy stílusnak kötelezed el magad?... Sztem éppen ez a jó, hogy minél több stílust ismresz esetleg szeretsz. Azzal nincs semmi baj, hogy nem csak egy valamit halgatsz.
2008. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Mi pontosan a kérdésed akkor?
2008. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%

hogy most mit akarsz magyarézni?

muszáj mindenki tartozzon valamilyen aktegóriába, lefogadom nem vagy 14 sem, s még helyesen sem írsz

2008. júl. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem ertelek ..meg tudnad magyaraznia kerdesedet?egyebkent marilyn manson :s...es hogy hogy mijen mar?
2008. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
egyebkent a marilyn mandon nem goth !!!!
2008. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
dehogyisnem.Goth.Ennyire nem ért senki hozzá,v mi?
2008. aug. 3. 12:07
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az elobbi valasozlo vagyok ..te elvagy nagyon tevedve....A Marilyn Manson egy amerikai rock egyuttes neve....alternativ metal,industrial metal,glam rock,death metal,dark metal stilust alkottnak!!!!!Szoval ha neked Marilyn Manson goth foggalmad sincs mirol beszlesz....szerintem halgass Lacrimosat...Within Tempation..Nightwisht....De ojan agyuttes ami 100%Gothic nincs....
2008. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%

Hát igen.


Amit érdemes hallgatni:


Within Temptation

Nightwish


én most ismerkedtem meg a L'ame Immortelle-vel és próbálkozom az Oomph!-fal is. A Kidneythieves-el is barátkozom mostanában, mert ismerek tőlük egy nagyon jó számot. De a gothok körében nagy népszerűségnek örvend Emily Autumn is ( Engem még nem bűvölt el ) .

2008. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Ahogy az előttem szólók is mondták,Marilyn Manson-nak köze sincs a goth-hoz. Én is goth vagyok,szóval mondhatom hallgass Within Temptationt,Evanescence-t,Lacrimosa-t,Sister of the Mercy-t,Xandriát,The 69 eyes-t,ha az üvöltözés bejön akkor Cradle of Filthet (megj.: ez az én kedvencem),ha a folkosabb dolgok akkor Finntrollt,Corvus Coraxot,Moonsorrow-ot,Korpiklaanit. Meg még tudok egy csomót mondani ha tényleg érdekel.
2008. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
felháborító hogy még te pattogsz Brian Warner-ről. tudod ki ő egyáltalán? xP
2009. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!